×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. oktobris, 2014
Drukāt

Stalbes pagastā aizdomas par balsu pirkšanu “Saskaņas” labā (4)

Foto: LETA Ivars ZariņšFoto: LETA Ivars Zariņš

Pārgaujas novada Stalbes pagasta iedzīvotāji izteikuši aizdomas par balsu pirkšanu partijas “Saskaņa” labā, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Kā raidījumam sacījuši Stalbes pagasta iedzīvotāji, vēlēšanu rītā esot pamanījuši divus lielus autobusus, kas atveduši vēlētājus uz Stalbes iecirkni. Tas raisījis aizdomas, un patlaban vēl neesot skaidrs, vai ir kāda saikne starp diviem lielajiem autobusiem, kas vēlēšanu rītā atveduši vēlētājus uz iecirkni, un vēlēšanu rezultātiem.

Izbrīnu raisījis fakts, ka pēc urnu atvēršanas iecirknī, kur iepriekš par “Saskaņu” nobalsojuši varbūt daži cilvēki, atrastas vairāk nekā 60 balsu un deputāta kandidātam Ivaram Zariņam (SC) tikuši 45 plusi.

Stalbes iedzīvotāji par savām aizdomām ziņojuši Drošības policijai.

Vairāki Stalbes iedzīvotāji norādījuši, ka aizdomas viņiem radīja tas, ka savā iecirknī šādu aktivitāti neatceras. Proti, tādas rindas kā vēlēšanu rītā iepriekš nekad nav bijušas.

Deputāts Zariņš “Panorāmai” uzsver, ka vēlētāji, kas balsojuši par viņu Stalbē, darījuši to paši pēc savas gribas, izvērtējot deputāta līdzšinējo sniegumu 11.Saeimā, nevis kāda vesti un pierunāti balsot par viņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nesen dzejniece Māra Zālīte nodibināja KIRHENŠTEINA balvu.Šitais zariņš pagaidām pārliecinoši ir top trijniekā,bet cīņa par to balvu būs aizrautīga.

  2. Atbalstu Ivara Zariņa ievēlēšanu. Viens no domājošākajiem un gudrākajiem valstsvīriem. Tāds būtu vislabākais premjers vai prezidents. SC un Ivars Zariņā ierosināja apturēt aptaurētā pavļuta gāzes tīklu liberastizāciju,tādējādi pasargājot latviju no daudzmiljonu kompensāciju maksāšanas par līguma lauzšanu.
    Lai izturība Jums darbā.

    • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

      Biedrs Zariņš demagogu rangā neapšaubāmi ieņem vietu olimpiskajā sešniekā! Protams, ka čempions ar lielu atrāvienu ir Lembergs, tad seko Ušakovs, Agešins, Urbanovičs un tālāk to ķer peletons (pelotons). Tanī viens no redzamākajiem ir tieši Zariņš. Tas, ka ”Latvijas gāzē” lietas nenoveda līdz loģiskam iznākumam, mūsu valsti attīstībā atmeta atpakaļ vismaz par 10 gadiem. Atklāts paliek jautājums: ”Kam tas bija (ir) izdevīgi?”

  3. Aha !

Draugiem Facebook Twitter Google+