×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Raidījums: Vairākas personas nelikumīgi saņēmušas atbalstu no “Maxima” ziedojumu fonda (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ziedi pie sagruvušā Zolitūdes lielveikala "Maxima" žoga.

Vēršoties Valsts policijā ar iesniegumiem par nodarītajiem kaitējumiem saistībā ar traģēdiju lielveikalā “Maxima”, vairākas personas ir nelikumīgi saņēmušas atbalstu no labdarības organizācijas “Ziedot.lv” – 711 eiro katra, piektdien vēstīja TV3 Ziņas.

Ziedojumus nelikumīgi saņēmuši astoņi cilvēki, kuri visi ir bijušie “Maxima” darbinieki. Kā vēsta raidījums, šīs personas vērsušās ar attiecīgu iesniegumu Valsts policijā un pēc tam – labdarības organizācijā. Vēlāk, secinot, ka personas neatbilst cietušo statusam, policija anulējusi attiecīgās izziņas.

Kā atzina “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta, organizācija ir nepatīkami pārsteigta par notikušo un cer, ka krāpnieki izmaksātās naudas summas labprātīgi atdos labdarības fondam.

“Mēs paļāvāmies uz policijas izmeklētājiem un attiecīgajiem iesniegumiem. Ceram, ka šiem cilvēkiem pietiks godaprāta nelikumīgi saņemto naudu atdot atpakaļ,” sacīja Dimanta.

Kā liecina “Ziedot.lv” mājaslapā pieejamā informācija, saistībā ar traģēdiju ziedojumos kopumā saņemti 1 462 031,48 eiro, no kuriem līdz 14.maijam atbalstos izmaksāts 1 100 922,01 eiro.
Jau ziņots, ka pērn 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

VDI saistībā ar šo traģēdiju izmeklē četru “Maxima” darbinieku nāves un divu darbinieku smagas satraumēšanās apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neviens labprātīgi naudu atpakaļ nenesīs. Tāda ir cilvēku daba. Atliek – publicēt šo cilvēku vārdus!

Draugiem Facebook Twitter Google+