×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. septembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Vecāki cīniņš par bērnu nonāk līdz apsūdzībām pedofilijā

Kadrs no videoKadrs no video

Bērna dalīšana uz pusēm – tā, gandrīz nepārspīlējot, var teikt par situāciju, kas izveidojusies kādā ģimenē Līgatnes pusē, kur tēvs apsūdz māti izvirtuša dzīvesveida piekopšanā, bet māte tēvu – vecuma plānprātībā. Vai šādus samilzušus ģimenes strīdus ir iespējams risināt, mēģina noskaidrot LNT raidījums “Degpunktā”.

Kārlim un Vinetai ir kopīgs dēls, puisēnam ir 11 gadu, viņš ir invalīds ar nelielu garīgu atpalicību. Pirms dažiem gadiem Vineta no Kārļa aizgāja, un tad arī sākās visas bērna dalīšanas problēmas. Te bērns paviesojās pie mammas, te padzīvoja pie tēva, bet kā viens, tā otrs vecāks centās dēlam iegalvot, ka tētis ir slikts un ka mamma dzīvo netiklu dzīvesveidu.

Ģimenes strīds aizgājis tik tālu, ka tēvs zvanījis Degpunktā komandai, apgalvojot, ka viņam atņemtas gan bērna aprūpes tiesības, gan pēc kārtējā abu vecāku konflikta tiesības tikties ar dēlu. Toties, pie mammas dzīvojot, puika tiekot seksuāli izmantots. To darot mammas jaunie kavalieri.

Vai tiešām ir pamats bažām, ka bērns, dzīvojot pie mammas, ir pakļauts seksuālai vardarbībai vai emocionālam teroram? Izrādās, – situācija ir teju vai pretēja. Proti, aizdomas par emocionālu vardarbību ir tieši tēva darbībās. Turklāt tuvošanās aizliegums viņam uzlikts tāpēc, ka viņš esot fiziski uzbrucis bērna mātei. Tā gan nav Bāriņtiesas kompetence. Bāriņtiesā cīnās par to, lai bērnam būtu abi vecāki, taču lai viņi savas domstarpības nerisinātu puikas klātbūtnē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+