×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. aprīlis, 2017
Drukāt

Nekā Personīga: VID zaudē miljonu eiro. Notikumiem pa pēdām (8)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Valsts ieņēmumu dienesta priekšā nobāl gan pieredzējuši grāmatveži, gan risku mīloši uzņēmēji. Taču, izrādās, maksātnespējas procesā, var apspēlēt arī nodokļu inspektorus. Par uzskatāmu piemēru pierāda “Daugavpils Dzirnavnieka” bankrots, kurā VID no diezgan drošām pozīcijām sākumā beigās ir zaudējis milnoju eiro. Kā tas notika – skatieties “Nekā Personīga” sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. viņi nesaprot, cik pretīgi ir, var naktīs gulēt?????? lai nebrīnās, ka vēzi metas. Dzīvnieki arī TĀDI nav.

  2. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

    un nezināmas tantes mantojums ?

  3. VID slinkuma un nekompetences dēļ zaudē miljonus, bet neaizmirst direktora vietniecei Pelēkai pielikt algu par 35% lielāku no mūsu sūri grūti pelnītās nodokļu maksātāju naudas. Totāla ņirgāšanās par tautu.

  4. skatoties sižetu – sāc aizdomāties par to cik patiesība daudz cilvēku ir šadā shemā iesaistīti, labi parāda paris redzamos ,kas pieņem kādu lēmumsu par lietas virzību utt,bet ir taču vēl zemākā līmeņa darbinieki ,kuri gatavo lēmumus dokumentus utt.Un kaut kā negribās domat ka šie cilvēki ir tik nekompetenti un neredz šada veidu shemas un patiesā labuma guvējus.

  5. Ķeriet! Turiet! Hahaha!

  6. VID tajā laikā vadīja Pētersone, kurai nebija laika nodarboties ar šādiem “sīkumiem”, jo pirka auditējamā firmā jaunu mašīnu par zemu cenu, rakstīja amatpersonas deklarācijā mistiskus naudas dāvinājumus un abrīvojās no neuzpērkamiem un profesionāliem darbiniekiem.

  7. VID tautas apzadzeji !

Draugiem Facebook Twitter Google+