×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. septembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Vīrietis atsakās no tēva, kurš bērnībā par to nerūpējās (15)

Kadrs no videoKadrs no video

Gadījumi, kad vecāki atteikušies no sava tikko dzimušā bērna kopš tā sauktās glābējsilītes ieviešanas, ir bijuši daudzi. Taču, kā izrādās, ir arī gadījumi, kad bērni atsakās no saviem vecākiem, vēsta TV3 raidījums “Bez tabu”.

Kāds vīrietis Tukuma pusē šobrīd ir spiests maksāt sava tēva uzturēšanos pansionātā, jo tā lēmusi vietējā pašvaldība.

Par savu tēvu viņam nav saglabājušās tās labākās atmiņas, jo nav redzējis viņu kopš sešu gadu vecuma. Nu dēlam pašam ir ģimene ar pieciem bērniem un saimniecība, par ko rūpēties, tāpēc viņš neuzskata, ka viņam būtu jāatbalsta tēvs, kurš par viņu nav rūpējies ne skolas laikā, ne arī pēc tam.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Kāds vīrietis Tukuma pusē šobrīd ir spiests(???) maksāt sava tēva uzturēšanos pansionātā, jo tā lēmusi vietējā pašvaldība.

  Par savu tēvu viņam nav saglabājušās tās labākās atmiņas, jo NAV redzējis TĒVU kopš 6 gadu vecuma! Tagad dēlam pašam ir ģimene ar 5 bērniem un saimniecība, par ko rūpēties, tāpēc viņš neuzskata, ka viņam būtu jāatbalsta tēvs, kurš par viņu nav rūpējies ne skolas laikā, ne arī pēc tam.
  ————————————-
  Dēlam NAV jārūpējās par savu t.s. tēvu, tāpat kā t.s. tēvs NAV rūpējies par dēlu kopš 6 gadu vecuma!
  Pilna Latvijā ar tādiem “tēviem” …
  Kurā pašvaldībā ir tik NEAPTĒSTI vadītāji – vai tādi paši “tēvi”, kuru uztaisītie bērni mētājs pa pasauli?

 2. Vīrietim nav jāmaksā tēvam, kurš viņu mazu nepazina un neuzturēja. Lai tēvs saņem to, ko pelnījis.

 3. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ SVEŠS VECIS DĒLAM NAV JĀUZTUR!!! Pašvaldības darbinieki ir ĻOTI NEGODĪGI CILVĒKI UN IT SEVIŠĶI TAS, KURAM KAUT KAS TĀDS VARĒJA IENĀKT PRĀTĀ!?? Dēlam pašam ir 5 bērniņi ģimenē, par kuriem rūpēties un kurus audzināt!!! Tur vajag spēku, naudu!!! Pansionāti ir ĻOTI DĀRGI un tas taču nav iespējams pie mūsu rocības un samaksas par darbu!?? Tam svešajam vecim arī vēl joprojām nav prāta, izraujot maizes kumosu mazajiem bērniņiem no mutes!!! TAS PATS AR PAŠVALDĪBU, KURA PIEDALĀS BĒRNU APZAGŠANĀ, PATI TAM VECIM NEMAKSĀJOT NE CENTA PANSIONĀTAM !!! KAS NOTIEK AR LIKUMIEM MŪSU VALSTĪ??? Iesaku dēlam NEMAKSĀT NE CENTA PILNĪGI SVEŠAM CILVĒKAM!!! UZ TO IR PILNĪGAS TIESĪBAS!!!

 4. Ne, nē un vēlreiz nē! Dēlam nav jāpalīdz svešam vecim, kurš neko labu viņa dzīvē nav darījis. Nelietis bija bērnu pametot un tagad savas nelietības turpina, uzkraujot dēlam atbildību par viņa uzturēšanu. Un pašvaldības darboņiem laikam vispār nav sirdsapziņas. Gan jau zina, ko tas tētiņš ir agrāk darījis, bet vienalga, nogrūž savu atbildību uz dēlu, kurš patiešām neko šim vecim nav parādā.

  • Arī Dobeles sociālais dienests aizstāv šādus tēviņus, kas atsakās gādāt ko priekš saviem bērniem! Pat netiek sarunas protokolētas!!! Jādomā priekš kam visār tādi darbinieki vajadzīgi!!!

 5. Tur ir vainīga mamma,ka laicīgi nepiespieda šo veci atteikties no puikas. Viņa laicīgi nesaprata, ar ko tas var baigties.

 6. Ak tu nekaunīgais vecis! Un tagad pēkšņi atcerējās dēlu! Tādu neliešu diemžēl daudz!

 7. Es viena patin audzinu delu no 6.g.,bet virs ne kapekas neiedeva savam delam.Vel audzinaju meitu no 13.g un ari nelikas ne zinas par berniem.Tagat meitai jau bus 20.gBet kad biju laikos,dzera visulaiku,mocijos! Pati biju bez darba,bij loti gruti,visulaiku edam tik ceptos kartupelus.Un tad peksni aizbraucu prom no sis bedres!Pasvaldiva vel negribeja lai es braucu,bet kas tad pasvaldibai,tik sez mikstos kreslos,bet kad biju bez darba,tad visiem bij vienalga,vai paedusi mani berni ,vai ne! Gribu lai mans dels aizmirst to lv.jo tur vairs nav ko darit,mes neesam vajadzigi ,ne es,ne mani berni!Bet kada maj lauku dzivojam ka pec kara.UK pat nedzivo tadas majas nevian gimene,jo uk doma par cilvekiem!

 8. Kā vienmēr! Vaislas tēviņi aizsargājamo sarakstā!

 9. Pašvaldība rīkojas neģēlīgi! Kāpēc bērniem jārūpējas par pasaules staiguli? Laikam arī pensiju nav nopelnījis, ja jau bērniem jāmaksā par šāda uzturēšanu. Nav dēlam nekas jāmaksā, turklāt viņam ir sava ģimene, savi bērni – par tiem jārūpējas. Par māti, kura viena izaudzinājusi krietnu dēlu. Lai tas tēviņš iet mežā sēnes un ogas vākt un pārtikt no tām. Kā nav vispār kauna pašvaldības lēmējiem? Bet Tukumā ik pa laikam gadās dīvainības.

 10. Un vīrietis pareizi dara. Viņam ir par ko rūpēties un mīlēt, tēvam viņš nebija vajadzìgs. Viņš tēvam neko nav parādā

 11. tādu vaislas buļļu ir daudz.

 12. socialie dienesti laukos taa rikojas biezi. jaamaina socialie darbinieki, kas ieseedeejusies pagastos.

 13. Un kur bija pashvaldiba,kad puisis auga un vinam vajadzeja palidzibu? Kaapec to nabaga teevu nepiespieda maksat uzturnaudu deelam? Iznaak intersanti,visu muuzhu notrallina un tad pamestajiem beerniem vel vini nabadzini jaauztur….

Draugiem Facebook Twitter Google+