×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Raimonda Paula melodijas aranžētas pūtēju orķestriem

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālo Bruņoto spēku orķestris diriģenta Gunta Kumačeva vadībā 17.aprīlī Lielajā ģildē uzstāsies koncertā “Variācijas par Raimonda Paula tēmām”, aģentūra BNS uzzināja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC).

Koncertā piedalīsies arī solisti – mecosoprāns Baiba Renerte, vijolniece Margarita Ogibalova un saksofonists Aigars Raumanis.

Programmā paredzētas gan tās Raimonda Paula melodijas, kas kļuvušas par pūtēju orķestru zelta repertuāru, gan aranžējumi un jaundarbi. Koncertā izskanēs Andra Baloža, Austra Sergeja Universa, Aivara Broka, Raita Rēriha, Andreja Cepīša, Viļa Kokamegi, Mārtiņa Birņa, Jāņa Puriņa, Anda Kareļa un Aigara Raumaņa aranžējumi un jaundarbi.

Aranžējumi un jaundarbi, kas būs dzirdami koncertā, radušies autoriem piedaloties LNKC pūtēju orķestru repertuāra papildināšanas projektā. LNKC 2015.gada nogalē jau otro reizi aicināja profesionālos, topošos un neprofesionālos komponistus, mūzikas autorus un aranžētājus uz radošu sadarbību, papildinot Latvijas pūtēju orķestru repertuāru. Šoreiz veltot projektu Paula astoņdesmitajai jubilejai. Autori radīja dziesmu aranžējumus, apdares un fantāzijas, popūrijus, parafrāzes un svītas par Paula tēmām.

Nacionālo Bruņoto spēku orķestris Kumačeva vadībā ir projekta mākslinieciskais īstenotājs un programmas veidotājs.

Ieeja koncertā, kas sāksies plkst.16, būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+