×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2017
Drukāt

Raimonda Paula un Marisa Janona satikšanās mūzikā – TV ekrānos

Foto: LETAFoto: LETA

Sveicot dzimšanas dienā divus izcilus maestro – Raimondu Paulu un Marisu Jansonu –, ceturtdien, 12. janvārī, plkst. 21.15 LTV1 ēterā būs skatāms īpaši veidots raidījums “Satikšanās”, informē Latvijas Televīzija.

Ir notikumi mūzikā, kuri neizdzēšami paliek atmiņā. Tāda bija arī ilgi gaidītā divu maestro – Marisa Jansona un Raimonda Paula – muzikālā tikšanās uz Lielās Ģildes skatuves. Marisa Jansona roku vadīti, Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi uzbūra brīnumaini spilgtu H. Berlioza “Fantastiskās simfonijas” tēlu pasauli. Koncerta otrajā daļā uz skatuves kāpa abi izcilie mūziķi. Viņu saspēlē valdīja pilnīga saskaņa un muzicēšanas prieks, atskaņojot gan Dž. Gēršvina “Rapsodiju blūza stilā”, gan Raimonda Paula mūziku.

LTV kameras fiksēja ne tikai koncertu, bet arī satraukuma un emociju pilnos mēģinājumus un brīžus aizkulisēs. Tā kā maestro Raimonds Pauls 12. janvārī un maestro Mariss Jansons 14. janvārī svin dzimšanas dienu, LTV piedāvā, sveicot abus izcilos mūziķus, atcerēties, kā tapa šis Latvijas mūzikas pasaulē tik īpašais notikums.

Raidījumu veidoja redaktore Maija Amoliņa, režisore Zane Gargažina, operatori Mārtiņš Šalmis, Harijs Katlaps, videoinženieris Māris Martužs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+