Kultūra
Mūzika

Raimonds Pauls dodas pie bitēm – vasaras izskaņā nāks klajā jauns albums 1


Raimonds Pauls
Raimonds Pauls
Publicitātes foto

Maestro Raimonds Pauls ir arvien jaunu izpildītāju meklējumos, un turpina rakstīt jaunas dziesmas. Tikko noslēdzies darbs pie dziesmu albuma “Kad tu ej pie bitēm”, kurā būs iekļautas 16 dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera un Leona Brieža vārdiem, šodien pavēstīja ierakstu kompānijas “MicRec” pārstāvis Guntars Račs.

Uz leģendāro Latvijas radio 1. studiju Maestro bija aicinājis dziedātājus, ar kuriem šobrīd sadarbojas dažādos projektos – Dināru Rudāni, Intaru Busuli, Mārtiņu Ruski, Kristīni Prauliņu, Normundu Rutuli, Mariju Naumovu, Zigfrīdu Muktupāvelu, Samantu Tīnu un vokālo grupu “Framest”.

Bez Raimonda Paula, dziesmu instrumentālo pavadījumu ierakstā piedalījušies arī bundzinieks Māris Briežkalns, ģitārists Rihards Goba, saksofonists Gints Pabērzs, kā arī taustiņu instrumentālists Raimonds Macats, kurš arī uzņēmies šī projekta producenta lomu. Dziesmas ierakstītas Latvijas radio 1. studijā, bet ieraksta miksu, instrumentu papildinājumus un skaņas gala apstrādi paveica Gints Stankevičs savā studijā, “MicRec” mājas augšstāvā, Iļģuciemā.

Jaunais albums “Kad tu ej pie bitēm” nāks klajā šī gada augustā, bet līdz tam laikam gandrīz katru nedēļu klausītāji tiks iepazīstināti ar kādu no jaunajām dziesmām.


LA.lv