Uncategorized

Raimonds Pauls pieņems “Dinamo” abonementu 0

foto – LETA

Ja hokeja klubs Rīgas “Dinamo” uzdāvinās abonementu, tad kāpēc gan neaiziet uz kādu spēli, sarunā ar aģentūru BNS sacīja komponists Raimonds Pauls, apliecinot, ka viņš pieņems kluba dāvāto abonementu uz nākamās sezonas spēlēm. Viņš ir pārsteigts par rezonansi, kādu izraisījuši viņa izteikumi.

Laikrakstā NRA Rīgas “Dinamo” priekšsēdētājs Juris Savickis pirmdien paziņojis, ka dāvinās Paulam sezonas Zelta abonementu, lai komponists klātienē varētu vērot hokejistu cīņassparu un sportisko meistarību, cerot, ka pēc redzētā Paula viedoklis par Latvijas hokeju kļūs objektīvāks.

“Dinamo” preses dienesta vadītājs Jānis Stepītis ziņu aģentūrai BNS apliecināja, ka klubs Paulam plāno dāvināt abonementu uz nākamās sezonas mājas spēlēm.

Šāds kluba solis sekoja pēc tam, kad Pauls NRA hokeju pieminējis saistībā ar pārmetumiem par Eirovīziju un nespēju Latvijai kārtējo reizi iekļūt finālā. Viņš norādīja, ka māksliniekiem neesot tāda finansējumu kā sportam. “Bet vai jūs varat pateikt, cik naudas tiek ieguldīts hokejā? Vai hokejistiem ir kaut kādi vērā ņemami rezultāti? Man šķiet, ka nav. Tad jau viņiem arī vajadzētu pārmest, ka nav panākumu: jums ir milzīgas algas, bet spēlēt jūs nemākat,” intervijā izteicās Pauls.

Maestro aģentūrai BNS pirmdien atzina, ka vairāk par hokeju interesējies agrāk, kad spēlēja padomju laika “Dinamo” komanda, tagad vairāk paskatoties futbolu, kad spēlē pasaules līmeņa komandas.

“Nevar teikt, ka būtu liels hokeja fans. Tomēr ar cieņu izturos pret hokejistiem, kas spēlē pasaules līmenī. Tāpat kā pret latviešu operdziedātājiem,” maestro pastāstīja, piebilstot, ka nebija gaidījis, ka viņa teiktais izraisīs tādu rezonansi hokeja pasaulē.

LA.lv