×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
10. maijs, 2017
Drukāt

Raimonds Pauls skaidro, kāpēc Latvija netika Eirovīzijas finālā (12)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Uzvaras laurus Eirovīzijā plūc dziedātāji ar vislabāko balsi, nevis visspožāko vizuālo izpildījumu, vērtējot Latvijas sniegumu Eirovīzijā, sacīja komponists Raimonds Pauls.

Pauls kā piemērus šādam priekšnesumam minēja Portugāles, Azerbaidžānas un Armēnijas dziedātājus, piebilstot, ka konkursi nekad nav paredzami, un, varbūt Latvijas pārstāvjiem “Triana park” sava uzstāšanās likās, kas jauns un svaigs, bet pārējai Eiropai tā nelikās.

“Ja nav ko sūtīt, tad varbūt vajag kādu gadu arī izlaist,” saka Pauls, argumentējot, ka Dienvidu valstis konkursā vienmēr pārstāv dziedātāji ar ļoti augstu vokālo līmeni, un, iespējams, ir nepieciešams pagaidīt, kamēr piesakās kāds izpildītājs vai izpildītāja ar tikpat labu balsi.

Neraugoties uz to, Pauls uzskata, ka “Triana park” Eirovīzijā uzstājās labi, un neviens nav pelnījis jebkāda veida pārmetumus.

Jau ziņots, ka Latviju pārstāvošā grupa “Triana Park” ar dziesmu “Line” nav iekļuvusi Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

Latvija konkursa pirmajā pusfinālā šodien konkurēja ar Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas un Slovēnijas pārstāvjiem.

Kopumā no 18 valstu pārstāvjiem šodien finālā iekļuva desmit – Moldova, Azerbaidžāna, Grieķija, Zviedrija, Portugāle, Polija, Armēnija, Austrālija, Kipra un Beļģija.

Otrais Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināls notiks 11.maijā, savukārt lielais fināls paredzēts 13.maijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Iespaids vulgārs un diezgan prasts. Uz skatuves haotisks raibums (dziesma, apgaismojums, tērps, horeogrāfija) ar daudzām labām idejām, kas pazuda kopējā jūklī. Dziedātājas vizuālais imidžs bieži pat atbaidošs, vokāls viduvējs. Dziesmas ideju nespēju nolasīt – kaut kas histērisks. Kādā citā konkursā tas varbūt būtu supper avangards un 1. vieta, bet Eirovīzijā parasti ir citas noskaņas un notika tā, kā bija jānotiek. Tas nekas. Varbūt vienkārši jāatrod savs konkurss un auditorija.

 2. Un vai tad Čehijas dziedātāja meistarības ziņā bija pelnījusi izmešanu? Es Maestro nepiekritīšu,ka bezsatura dziesmas,ko nodzied ar skaistu balsi,ir pelnījušas tur atrasties.Ja dziesma neuzrunā un nedara cilvēkus laimīgus,tad priekš kam tāda vajadzīga,tad labāk paklausos tualetes poda mazgājošās ūdensčalās. Par to ka Agnese bija viena no labākajiem,liecināja vislielākie publikas aplausi zālē koncerta laikā. Ar ekvalaizeriem nogriezt “augšas”,vai “apakšas” TV translācijā un padarīt to tādu vienai komandai un savādāku citai komandai ir iespējams,varēsi censties cik gribi,bet dzirdēs to,ko skaņu režisors izcēlis.

 3. Tas sievišķītis jau ir tikai sekas ! Ar “atdarinošo komplektu” jau tālu nevar tikt.

 4. Lordiem no Somijas nebija nekāda vokālā māksla…

 5. kas tur ko skaidrot,apģērbs briesmīgs,dziesma nekāda,jau bija skaidrs,ka neiekļūs…cilvēki jau nav muļķi,lai par kautko šādu tik nekvalitatīvu balsotu….kauns,ka izvirzīja tik pabriesmīgu,itkā nebūtu citu variantu….

 6. Nevar noliegt, ka Paulam ir producenta talants, varbūt pat lielāks nekā komponista talants. Ja viņš tos abus saliktu kopā un aktīvi iesaistītos kāda viena dziedātāja sagatavošanā nākamai Eirovīzijai, protams arī ar savu dziesmu, tad Latvijai būtu diezgan lielas cerības.
  Bet Pauls kaut kā ir ieciklējies uz austrumiem un laiž garām biznesa iespējas rietumos.

 7. Paula muļķības Atbildēt

  Ja ticēt Raimondam Paulam, tad Renāra Kaupera balss ir unikāla visas Eiropas mērogā, vai arī desas Wurstas panākumam nav nekāda sakara ar to, ka uzstājas perverss bārdains vīrietis – sieviete, tāds savdabīgs hermofrodīts.
  Paula kungs, jums vislabāk padodas šlāgerīši, tad nodarbojieties ar to, kas padodas un par ko jūs vēl večiņas un večukiņi ciena….

 8. Beidzot man jāpiekrīt Paulam, kas gan negadās bieži. Un ko gribējāt ar meiteni, kas kunkst savā nazālajā tonī un izskatās pēc katastrofas? Un nevainojiet tikai skaņu režisorus, vakar Agnese vispār bez kaut kāda spiediena dziedāja, nedavilka nevienu augšu.

 9. tieši tā ar balsi- kuras mums jau kuro gadu nav, Paula kungs

Draugiem Facebook Twitter Google+