×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Raimonds Tiguls aicina uz koncertu “Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā”

Foto - LetaFoto - Leta

Jau trešo gadu pēc kārtas vasaras iesākumā komponists Raimonds Tiguls aicina draugus un domubiedrus uz brīvdabas sajūtu koncertu “Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā”, kas notiks šī gada 7. jūnijā plkst. 20.00 komponista dzimtajā pilsētā Talsos. Šogad Ārpasaules skaņu meklējumi vedīs otrpus Kaukāza kalniem, līdzās pašmāju mūziķiem Tiguļkalnā sagaidot arī viesi no Armēnijas.

Brīvdabas koncertu “Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā” rīko nodibinājums Pasaules Mūzikas un mākslas fonds un tā idejas un mākslinieciskās domas autors ir komponists un izpildītājs Raimonds Tiguls, kas savas dzimtās pilsētas augstākajā virsotnē ozolu ielokā radījis vietu, kur skaņās un sajūtās sasaukties dažādu tautu un pasauļu mūzikai. Koncerts ir Raimonda Tigula dāvana talsiniekiem un pilsētas viesiem, un vienlaikus apliecina arī augstas mākslinieciskās kvalitātes kultūras projektu attīstības iespējas ārpus Rīgas un Latvijas lielākajām pilsētām.

Turpinot pērn aizsāktos pasaules mūzikas meklējumus otrpus Melnajai jūrai, līdzās pašmāju mūziķiem, kas ar Raimondu Tigulu uzstājušies jau iepriekš vai radošo sadarbību aizsākuši pavisam nesen, Tiguļkalnā viesosies arī armēņu tautas nacionālā lepnuma, mūzikas instrumenta “duduk” virtuozs Levon Tevanya no Armēnijas. Persijas mantiniekam ozolu ielokā pievienosies arī “Sinfonietta Rīga” stīgu kvartets, jauniešu koris “Kamēr…”, kā arī solistes – Jolanta Strikaite, Kristīne Kārkle – Puriņa un kokles virtuoze Laima Jansone.

Pateicoties Talsu novada pašvaldības un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, brīvdabas sajūtu koncerts “Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā” tiek rīkots bez ieejas maksas, aicinot pievienoties ikvienu mūzikas un tās radīto sajūtu baudītāju.

Ienāc www.arpasaule.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+