×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. augusts, 2016
Drukāt

Raimonds Vējonis ar kundzi olimpiešiem vēl Latvijas priežu sīkstumu un izturību (10)

vejonis

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze dienā, kad olimpiskajā ciematā tika pacelts Latvijas karogs, vēl “Brazīlijas saulē saglabāt Baltijas jūras svaigumu”, kā arī “parādīt Latvijas priežu sīkstumu un izturību”.

Valsts pirmais pāris sociālajā vietnē “Youtube” ievietotajā sveicienā atzina, ka jau noskaņojušies uz olimpisko spēļu viļņa un jūtas kā īsti Latvijas komandas pārstāvji. “Mēs būsim ar jums, sūtīsim labās domas un vēlējumus,” sacīja prezidents.

Viņš arī norādīja, ka Latvijas bagātās sporta tradīcijas padara mūs spēcīgākus, kā arī spēj vienot un saliedēt. “Jānovēl, lai Brazīlijas saulē saglabātos Baltijas jūras svaigums, parādiet Latvijas priežu sīkstumu un izturību,” aicināja Vējonis.

Savukārt Iveta Vējone sacīja, ka ar Latvijas sportistiem domās ir visa valsts. “Lepojamies un turam īkšķus. Lai kādi būtu rezultāti, jābūt pārliecībai, ka izdarīts viss iespējamais,” sacīja Vējone.

LETA jau vēstīja, ka Riodežaneiro olimpisko spēļu ciematā ceturtdien svinīgi tika pacelts Latvijas karogs. Latvijas karogs tika pacelts vienā ceremonijā ar Monako, Izraēlas, Somālijas, Etiopijas un Beļģijas izlasēm.

Svinīgo pasākumu ievadīja aptuveni desmit minūšu teatralizēts deju uzvedums par vietējo tradīcijām, bet pēc tam tika atskaņotas olimpiskā un visu sešu valstu himnas.

Latvijas delegācija olimpiskā ciemata vadībai pasniedza īpaši izstrādātu firmas “Amber” trauku ar zelta iekšpusi. Līdzīga dāvana bija arī pirms četriem gadiem Londonā, un Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents Einārs Fogelis aģentūrai LETA izteica cerību, ka tā Latvijai būs laba ceļamaize.

Par šo dāvanu Latvijas delegācija pretī saņēma olimpiskā simbola statuju.

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija gaidāma piektdien, bet pirmie Latvijas sportisti sacensības sāks dienu vēlāk. Latvijas izlases sastāvā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ir 34 sportisti 13 sporta veidos.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Pievienojos komentārām(c) olimpists 6. augusts, 2016 16:26
    Vai tiešām prezidets nevarēja bez tās savas kundze,te etiķete nepieprasa,lai viņa atkal būtu kadrā.Sāk jau piegriezties tas platais ēeeee dubultā!!!!

  2. Jautrie lauku klauni, vienmēr priecīgi, vienmēr muļķīgām sejām, kā bērni, kas beidzot tikuši spēļu laukumā.

  3. kaut kā ļoti atgadina krievu tautas tērpus……

  4. Man tas viss atgadina burvigos Mihailo Gorbaca laikus,kad sis Gorbatais Mihailo, bez savas Raisockas, pat uz tualeti viens pats negaja.Tad, luk,vinam pakalu esot slaucijusi pati Raisa Gorbata.

  5. Paldies,Vējoņa,kungs par Jūsu humoru! Skaisti tērpi.

  6. Kāpēc šī ākstība-olimpiešu tērpi?Vai naudas sportam par daudz,ka katram tiek dalīti tērpi? Ja vēl prezidentam varētu saprast,tad kāds sakars viņa sievai ar to?

Draugiem Facebook Twitter Google+