Sports
Ziemas sports

Raimonds Vējonis Phjončhanā – vējš pūš līdz kaulam, zemestrīci nejutu6


Raimonds Vējonis (baltajā jakā) apmeklē olimpisko ciematu Phjončhanā
Raimonds Vējonis (baltajā jakā) apmeklē olimpisko ciematu Phjončhanā
Foto: Romāns Kokšarovs/F/64 Photo Agency

Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim pirmās dienas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā sagādājušas daudz iespaidu. Viņš atzīst, ka vējš pūš cauri līdz kaulam, bet zemestrīci, kas naktī uz svētdienu bija Dienvidkorejā, neesot jutis.

“Aukstumu jūt. It kā tikai 4-5 grādi mīnusā, bet vējš pūš tā, ka līdz kaulam. Kārtīgs vējonis,” Valsts prezidents sacīja intervijā Latvijas Televīzijas komentētājam Mārim Rīmenim, kurš norādīja, ka naktī uz svētdienu mobilajā telefonā saņēmis ziņu par zemestrīci salīdzinoši netālu no Phjončhanas. Tās stiprums bija 4,8 magnitūdas.

“Zemestrīci nejutu, bet telefonā pienāca ziņa. Visi tika informēti, tas ir svarīgi, ka krīzes situācijās tiek sniegta informācija arī viesiem,” norādīja Vējonis.

Viņš kamaniņu sporta sacensības vīriešiem apmeklēja gan sestdien, gan svētdien, izsakot gandarījumu par jaunā Kristera Aparjoda sniegumu. Pēc trim braucieniem viņš bija devītajā vietā. “Rīt vēl skatīšos Andreja Rastorgujeva startu biatlona iedzīšanā un pie iespējas arī kaut ko no citiem veidiem. Šodien biju ātrslidošanā, ļoti interesanti, redzēju, kā Krāmers sasniedz olimpisko rekordu. Esmu no Madonas un tur biatlons kopš seniem laikiem ir sporta veids numur viens,” atgādināja Raimonds Vējonis, piebilstot, ka otrdien sāksies vizītes politiskā daļa.

Saistītie raksti
LA.lv