Mobilā versija
+18.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
9. septembris, 2015
Drukāt

Rainis un Aspazija – kopā arī uz pastmarkas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Pasts izdod Raiņa un Aspazijas 150.jubilejai veltītu pastmarku bloku “Rainim un Aspazijai 150”, LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Latvijas Pasts un Dzejas dienu organizatori, atzīmējot izcilo literātu 150 .jubileju, aicina interesentus apmeklēt Dzejas pastu, kas tieši Raiņa dzimšanas dienā, 11. septembrī darbosies tirdzniecības centrā Galerija Centrs, lai izveidotu savu unikālo pastkarti, apzīmogojot to ar īpaši Dzejas dienām veidotu zīmogu.

Pastmarku un īpašās aploksnes dizaina autore ir Lilija Dinere, bet pastmarku nomināls ir 0,50 eiro ar bloka tirāžu 30 000 eksemplāru. Speciālā aploksne izdota 1500 eksemplāru tirāžā.

2015. gadā aprit 150 gadi, kopš dzimuši Eiropas mēroga literāti un sabiedriskie darbinieki – Rainis un Aspazija, un šis gads Latvijā pasludināts par Raiņa un Aspazijas gadu.

VAS “Latvijas Pasts” nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. 2014. gadā uzņēmums strādājis ar 61,4 miljonu eiro apgrozījumu un 1,71 miljona eiro peļņu.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+