×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
11. janvāris, 2018
Drukāt

Raivis Dzintars: ja par stāvokli valstī spriež pēc interneta komentāriem, atliek tikai nošauties (137)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Raivis Dzintars

Raivis Dzintars nesen tika apstiprināts par vienīgo Nacionālās apvienības priekšsēdētāju (pirms tam viņš šo godu dalīja ar Gaidi Bērziņu), tomēr pēc amatiem valsts izpildvarā viņš joprojām netiecas.

Intervijā žurnālam “Mājas Viesis” vaicāts par Rietumu demokrātijā izplatīto praksi, ka partijas līderis ir arī premjera amata kandidāts, Dzintars atbild: “Šobrīd neplānoju pretendēt uz premjera amatu, jo mana prioritāte ir vadīt partiju. Nevar vienlaicīgi vadīt gan partiju, gan valdību. Manuprāt, ir ļoti būtiski, lai vadītājs varētu sevi veltīt partijai. Mēs redzam, kas noticis ar tām organizācijām, kas faktiski palikušas bez vadības, jo līderi ir, piemēram, Eiropas amatos.”

Uz jautājumu, kas varētu būt Nacionālās apvienības koalīcijas partneri pēc Saeimas vēlēšanām, Dzintars norāda, ka pagaidām to ir pāragri prognozēt. “Ir pilnīgi skaidrs, kas nebūs mūsu partneri nekad – tā ir “Saskaņa”. Ar visiem pārējiem esam gatavi runāt.”
Nacionālās apvienības līderis atzīst, ka Latvijā joprojām netrūkst problēmu dažādās dzīves jomās, taču nedrīkst koncentrēties tikai uz negatīvo. “Ja mūsu izziņas avots ir “Delfu” komentāri, tad atliek tikai nošauties, jo šķiet, ka mūsu valstī nekas vairs nav glābjams. Taču patiesībā šo komentāru rakstītāji ir niecīga daļa no mūsu sabiedrības. Savā darbā esmu saticis daudzus spējīgus cilvēkus, kas paveikuši lielas lietas, un viņiem visiem ir kāda kopīga īpašība: spēja saskatīt pozitīvo. Viņi apzināti to meklē un atrod, tādēļ piesaista līdzīgi domājošus cilvēkus.”

Vaicāts par savu partijas biedru Imanta Parādnieka, Dzintara Rasnača un Jāņa Dombravas ģimenes dzīves nedienām, Dzintars norāda, ka neesot laulību konsultants. “Būtu ļoti augstprātīgi uzskatīt, ka varu pamācīt kolēģus, kā viņiem veidot savu ģimenes dzīvi. Mans uzdevums nav kļūt par soģi, kurš izvērtē, cik tikumīga ir partijas biedru privātā dzīve. Neviens no mums nav svētais, un latviešu ir pārāk maz, lai mēs kādu nomētātu ar akmeņiem šādu iemeslu dēļ.”

Visu interviju ar Raivi Dzintaru lasiet žurnāla “Mājas Viesis” jaunajā numurā vai e-izdevumā!

Pievienot komentāru

Komentāri (137)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =======

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 3. Tur jums gan nav taisniba,ta doma vairakums iedzivotaju un ar optimismu vien nepietiek…

 4. Atceros kā Dzintars pliks ar Parādnieku stāvēja pie saeimas un piketēja pret Abrenes atdošanu krieviem.
  Domāju tie ir īstie Latvijas patrioti,bet pagājuši daudzi gadi un izrādās tādi paši zagļi un mahinātori!

  • Так с вашим менталитетом и в вашей среде, только такие и вырастают! На других надеятся нечего! Atbildēt

   Protiv loma net prijoma!

 5. Jaa..jo taa ir patiesiiba un jums visiem ir pasiem pamulkjiem labpratigi jaanosaujas ieteicams!! Ja ne agri vai velu tauta uzrikos normalu tiesu…

 6. Tā domā daudzi pilsoņi: Atbildēt

  es 13. janvāris, 2018 17:56
  Atbildēt

  Raivi, tu vairs neesi tāds, kāds biji. Tagad tu birokrāts funkcionārs. Piedod, bet aiz tevis vairs negribas iet. Padomā par to, kas ar tevi noticis. Tev mērķis ir noturēties siltā vietā. Viss. Nekā vairāk, bet kādreiz es tevi apbrīnoju… Tu skrien ar baru un Latvijai NA dara daudz ļaunu, tai skaitā vārda brīvībai. Kaut kas greizi aizgājis…. Vai arī tāds arī bija tavs plāns — laba karjera un nekas vairāk. Zēl.

 7. Dzintar, ja tev vēl goda atliekas palikušas, tad dari visu, lai jūsu kauna traipi – ziles,rasnači utt.”batjkas” tipa kolaboranti tiek izmesti no NA, citādi nogrimsiet, kā citas meļu un rausēju partijeles!

 8. Noteikti vairs nebalsošu par – Raivi Dzintaru, Imantu Parādnieku, Dzintaru Rasnaču un Jāni Dombravu, visi viņi ir manas dzimtenes nodevēji.

 9. Nevis dzintars, bet sū.. Atbildēt

  Kur šitādi debīliķi rodas Saeimā ? Kas viņš par skolotāju, glums un negodīgs liekēdis, kurš dzīvo uz manis nopelnīto naudu. Strādājis nav, visu laiku, kā sliņķis un vampīrs sūc mūsu asinis. Gan arī tev lupata beigsies šie labie laiki.

 10. “Ar padomju starpniecību Latvijā darbojas valsts pārvaldes paralēlā pasaule,kura ne par ko neatbild,neko neskaidro,pieprasa beznoteikumu uzticēšanos.”
  Skat.Atis Zakatistovs:”Latvija padomju Aizspogulijā-valsts pārvaldes paralēlā pasaule”,Kas jauns,ziņas,13.janvāris 2018

 11. Raivi, tu vairs neesi tāds, kāds biji. Tagad tu birokrāts funkcionārs. Piedod, bet aiz tevis vairs negribas iet. Padomā par to, kas ar tevi noticis. Tev mērķis ir noturēties siltā vietā. Viss. Nekā vairāk, bet kādreiz es tevi apbrīnoju… Tu skrien ar baru un Latvijai NA dara daudz ļaunu, tai skaitā vārda brīvībai. Kaut kas greizi aizgājis…. Vai arī tāds arī bija tavs plāns — laba karjera un nekas vairāk. Zēl.

 12. Nu, tad šaujies nost – nodevēj, dzintara gabal. Pretīgs cilvēks,ārēji viens, bet iekšēji viss sapuvis kā vairumam šī brīža politiķim. Sava labuma dēļ pārdodas par centu.

 13. Muļķa Krištopānss Atbildēt

  NOŠAUT MAZPISĀSNU !!

 14. Dievs, svēti Latviju ! Atbildēt

  Nākošreiz ievēlēsim pirmo īsti latvisko valdību kopš krievnacistu okupācijas.

 15. Un ko šitas vēl gaida ?

 16. Nav vairs jums cita varianta, deputati un ministri!!!

 17. vēstures cienītājs Atbildēt

  Latvieši vēsturiski nedzīvoja ciemos. Pie sādžām pieradušie okupanti uzspieda ciema padomes. Ciems, urā dzīvoju bērnībā, arī vairs nav. Tas nebija arī toreiz. Vienkārši okupantu vara teritoriju ap ap govju fermu nosauca par ciemu. Pēc tam sākās gadu desmitus garš viensētu iznīcināšanas pasākums. Krītot okupantu varai, sabruka arī govju ferma. Tagad tur ir dāņu cūku ferma, bet pie tās nekāds ciems nav nepieciešams.

 18. Dzintars ir daritajs Atbildēt

  leenaam un pamaitigi utainajiem kustonjiem ieraadiis vinju vietu.,puspieradinatus lopus nav jasit,bet gan jadresee

 19. Tad strādājiet un rīkojaties tā,lai nebūtu jānošaujas komentāru dēļ.Valstī nav kārtības tas fakts: pie varas esošo varas izmantošana savās un radinieku interesēs,valsts līdzekļu izšķērdēšana turpinās….. fondu nauda tie izmantota neapdomīgi un izšķērdīgi,reizēm pat nevajadzīgi.

 20. Palasīju komentārus un padomāju: Ai, ai, kaut nu jums nepienāktu laiki, kad šo dienu atceroties gribēsies šo laiku atgriezt atpakaļ.

 21. ja par to visu spriez par nacionaliem, tad vini vispar nepilda savas funkcijas

 22. “Ja mūsu izziņas avots ir “Delfu” komentāri, tad atliek tikai nošauties, jo šķiet, ka mūsu valstī nekas vairs nav glābjams. IR IR GLĀBJAMS – VĒL JAU VAR UZLIKT NODOKĻUS MAZTURĪGAJIEM UN PENSIONĀRIEM – VAR ARĪ VĒL IEVIEST KAUT KO LĪDZĪGU – e-VESELĪBAI , VĒL DAUDZ VAR IZDOMĀT LAI TIK JŪSU MAKI NEPALIKTU TUKŠĀKI

 23. Bet, kas atliek mums, lasot R.Dzintaru? Atbildēt

  Kāpēc neglābāt Rīgu vēlēšanās? Smagsvariem bija jāiet par mēra kandidātiem – pašam R.Dzintaram.
  B.Broka, N.Ušakova ģimenes draudzene, bija nodevība.
  Vai to savā komentārā es nedrīkst teikt? Ko dara VARAM – par Kapu tramvaju, par Āgenskalna tirgu, par valodu utt…
  Vai Jums visiem kaut cik paškritikas piemīt? Kādas intereses Jūs aizstāvat? Paši savas?

 24. Dzintara k-gs ! Tas , kad musu komentari , Tevi neapmierina , ir saprotams ! Tu , sanem lielu algu , bet Latvijas TAUTA , grimst nabadziba ! Starpiba , ir liela ! Nesedi , sava Rigas kresla , apmekle Latgali , Ziemelvidzemi , pabrauka un apskaties , ka dzivo pareja TAUTA , bet ne RIGA ! tad , var but , mainisi savus uzskatus !!! Visa , Jusu nobarojusies BANDA , doma tikai – par SEVI !!!

  • Latviešu tauta savā zemē dzīvo normāli. Bet tā tava padomju mazkvalificēto kosmopolītu “tauta” nīkst ārā un tas ir labi un pareizi. Ir jāveicina tavas primitīvās šarikovu “tautas” apsprāgšana. Tev nav tiesības uz eksistenci, padomju šarikov.

   • А, так ты бюрократ! А если вся «таута» разбежится, кем ты руководить то будешь? Atbildēt

    A kto platit tebe algu, a?!

 25. ceru ka cilvēki vairs nebalsos par šiem stagnātiem ka dzintars, parāds nav brālis tam līdzīgajiem no partijas kura ir pie varas jau 27 gadus…

 26. Tuvojas taa diena,ka tadus kretinus kaa ushakovu tadi Raivji Dzintari personigi,aiz utainajaam ausiim, aizvliks lidz Zilupei,un tad ar kaaju pa D?krievu terorisms tiks iznicinats saknee!!

 27. Uz priekšu Raivi! Mēs par tevi! Neklausies lūzeros!

 28. Dzintara kungu,acīmredzot pilnībā apmierina 21%PVN rupjmaizei,kurai pat Dienvidāfrikas Republikā tiek piemērota 0% PVN likme!

 29. Izlasot komentārus, šķiet, ka tos sarakstījuši kādi trīs-četri komentētāji, ar konkrētu mērķi radīt negatīvu iespaidu par Raivi Dzintaru un par Latviju kā valsti. Tiešām redakcija ir gatava to pieņemt? Labi, tad mūsu ģimenes atbilde ir tāda: mēs balsosim par NA un Jauno Vienotību!

 30. Kad sagaidīsim Latvijā? Atbildēt

  Pat daudzās jaunajās ES valstīs ir gan bezmaksas augstākā izglītība visiem ES valstu pilsoņiem,gan neatkarīgas slimokases ar pašu dalībnieku vēlētu vadību,obligātu veselības apdrošināšanu visiem strādājošiem un viņu ģimeņu locekļiem,gan samazināta PVN likme bāzes pārtikas produktiem un 0% likme apbedīšanas un kremēšanas pakalpojumiem,gan beznodokļa ģimenes vienīgais mājoklis un vecuma pensijas,gan neapliekamais minimums un minimālā pensija-vismaz iztikas minimuma līmenī,gan stipendijas ārzemēs studējošajiem un daudz lielākas algas,pensijas un bērnu pabalsti.

 31. Par stāvokli valstī nevar spriest pēc komentāriem,lai gan tos raksta pat akadēmiķi,pazīstami ekonomisti,ārsti un politiķi,bet,tajā pat laikā,pozitīvo iespējams saskatīt,tikai to īpaši meklējot?!

 32. Kāpēc nošauties? Atbildēt

  Līdz vēlēšanām vēl ir laiks laboties!

 33. Модераторы – козлы! Идите на йух!!! Atbildēt

  !!!

 34. Ja par valsti spriestu tikai pēc lidmašinas tepiķīša, valdības pašsajūtas un vizuālās situācijas 50 km ap Rīgu, tad būtu brīnišķīgi. Starp citu, padomju laikā labais tonis bija Latvijas viesiem nedoties tālāk par Sēnīti. Vai tagad nebūtu līdzīgi? 🙂

 35. Ja par valsti spriestu tikai pēc lidmašinas tepiķīša, valdības pašsajūtas un vizuālās situācijas 50 km ap Rīgu, tad būtu brīnišķīgi. Starp citu, padomju laikā labais tonis bija Latvijas viesiem nedoties tālāk par Sēnīti. Vai tagad nebūtu līdzīgi? 🙂

 36. nu bet ej .kas tev nelauj

 37. te viens komente ka zel tantinas kuras iztiek no 200eiro bet vinas tapat ka jus visu maksa ari vinam nekas nav par brivu.samaksajot visu pari paliek 90un tad tas skaitas lepni

 38. … Pieradits !!!
  … Trollu bars, bijusie … un 5’tie … turpina propogandet, un ta melojot izpildit sev nolikto un samaksato kvotu .. !
  … To apvainojumi NA un tas programmai, ka vienmer, ir bez kadiem pieradijumiem un seviski, bez Bezabrenes nodotas un apkaunotas patiesibas izpratnes !
  … Bet japievienojas ‘ No tautas’ komentaram, ka pienacis laiks iet atklati publika un uzsakt latviesu partiju apvienosanas meginajumu, un tad, asakai un noteiktakai politiskai pro latviskai darbibai, bet ari uzradot, dokumentejot un nosodot visas vecas nomenaklaturas nepiekriteju un valsts turpinoso uzmeteju paliekas … !

 39. Dzintar,palasi te komentus un atmetot kremla trollus, saproti,ka tauta gaida realu, nepieciesamo latvisku ricibu, nevis muldonu!

 40. idiņš 12. janvāris, 2018 15:10
  Atbildēt

  Jūsu partijas vizītkarte ir Rasnačs un tieslietu ministrija. Balsoju iepriekš, nožēloju, vairāk to nedarīšu un iesaku arī citiem. Gribu tiesisku valsti, ne butaforiju. Vajag lielu sūdu talku, lai izmēztu visus kaktus visā sistēmā.

  Zināma taisnība tev ir – cerams, ka NA spēs attīrīties no dažiem vecajiem stagnātiem, kas šo vienīgo patiesi latvsko partiju velk purvā!

 41. ja butu piedzivojis volkavas purvu nesautimies bet gribetim dzivot 100 gadu butu izgajis kara skolu on vairak neajcinatiem uz jaunu slaktinu atzitim kara veteranus oar savejiem visus….

 42. Jūsu partijas vizītkarte ir Rasnačs un tieslietu ministrija. Balsoju iepriekš, nožēloju, vairāk to nedarīšu un iesaku arī citiem. Gribu tiesisku valsti, ne butaforiju. Vajag lielu sūdu talku, lai izmēztu visus kaktus visā sistēmā. Neklausieties vārdos, skataties darbus…

 43. Tev jau nav ar ko to izdarīt, bet ja arī ir, tad dari tā, jo nākamajā Saeimā tev tāpat netikt!

 44. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 45. Saeimā Koalīcijas partijas, kurā ir arī Raivja Dzintara vadītā NA, balsojot “atturas” un “pret” noraidīja tautas balsojumā savākto priekšlikumu atcelt nodokli vienīgajam mājoklim. Varbūt, ka tagad Latvijas vēlētājiem atvērsies acis, ka tās pēc būtības ir partijas, kas izmanto varu, lai pārliktu naudu no tautas kabatas savējās caur šiem nodokļiem, maksātnespējas administratoriem, tiesu izpildītājiem, korumpētiem prokuroriem un tiesnešiem? Vēlētājiem tāpat nākošās vēlēšanās jābalso “atturas” pret šīm partijām. Saeimā jāienāk pilnīgi jauniem cilvēkiem.

 46. Vai ir vērts rakstīt? Atbildēt

  Dzintar, cik ilgi Jūs jau tur sēžat tajā Saeimā? Absolūti neko neesat izdarījuši. Vēl ir laiks līdz vēlēšanām un Jūs variet parādīt savu labo gribu un izdarīt vismaz vienu derīgu darbu. Nolīgstiet kādu ārvalstu (noteikti tikai ārvalstu) speciālistu grupu, kura izpētītu tautas dzīves līmeni un noteiktu cik naudas jānopelna, un cik lielu pensiju jāsaņem, lai cilvēkiem nebūtu nu jau 28 gadus jāsēž trūcigo statusā. Un nav ko lielīties, ka palielināta minimālā alga uz 430 eu, tas ir tikai 360 eu uz rokas. Pie kam 24. jūl.2017.g. TVnet. VID nodokļu kontroles pārvaldes direktore rakstīja, ka – ” vairāk nekā puse Latvijas darbu devēji saviem darbiniekiem maksā mazak nekā minimālo algu.” To mēs visi ļoti labi zinām, jo tiek noformēts darbs uz nepilnu darba dienu. Žēl, ka mūsu varas gaiteņos sēž tikai bagāti cilvēki un kuri visu vērtē tikai pēc sevīm un kuriem nav ne mazākās sajēgas, kā dzīvo pārējie mūsu mīļās Latvijas cilvēki.

 47. Nošauties nevajadzētu, bet pārdomāt, uz kurieni ejam, stipri vajadzētu. Pamazām kļūstam par policejisku valsti, līdzīgi kā PSRS, paņemam no vecās Eiropas visu to sliktāko. Vienīgais, kas man patīk jūsu partijā, tā ir pretestība pret ES uzspiešanu uzņemt migrantus. Ja Latvija sāks uzņemt migrantu masas, tad arī Tavai partijai ir jāveic pašlikvidācija!

  • Raivi, izlasi likumprojektu, TROIKAS Atbildēt

   Likumprojekts “Dzīvojamo telpu īres likums”, ko izstrādāja, iespējams, grupējumi savās interesēs vai lai grautu VIENOTĪBAS Ekonomikas ministru, kurš neko nejēdz no dzīves sabiedrībā, to parakstīja un novirzīja uz valdību, ir sagatavots izrēķināties ar mums, denacionalizētajiem īrniekiem pēc STAĻINA tipa TROIKU metodes. Netici, izlasi likumprjektu:

   – tajā ir tekts, ka īres līgumus nepagarina’;
   – īres tiesības nemanto ģimene;
   – īrniekiem, nabagiem, likumā tiek noteikts samaksāt namīpašniekam par mājas tirgus vērtības
   atjaunošanu, par apdrošināšanu un visu ko cit – proti, to visu aprēķina īres maksā .

   Nemaksāsi, negribēs īpašnieks slēgt jaunu īres līgumu, iedarbina “TROIKU” tiesu – (1) zemesgrāmatas tiesnesis pieņem lēmumu izlikt īrnieku; (2) pieaicina tiesu izpildītāju un namīpašnieks – īrnieku met uz ielas – ej kur gribi, ar bērniem, ar mantām, ar slimiem, vārgiem un nespējīgiem, ā r ā no manas mājas, svoloč, padomju atbira, mani tas neinteresē, ka tev nav cita dzīvokļa, ka tev ir tikai verga mēnešalga un nespējji nodrošināt manu alkatības apetīti … Arī tautība mani neinteresē.

   “TROIKAS” tiesa deportē ģimenes uz ielās. Saka, ka “lopu vagoni” pat labāki – tur iemeta vagonā, lietus nelija, deva 100 garamu maizes un ūdeni pa ceļam,tad ievietoja kā telpā zem jumta, bet šeit vienīgais – pākārties, vai kā saka DZINTARS – nošauties. Nē, nē, mēs, “TROIKA” jau ģimenei neko fiziski nedaram sliktu, kā Staļina TROIKAS – paši nobeigsies vai lai iet pie miskastēm, kau gan tur nav “darba vietu” vai lai pakaras, ja nav ar ko nošauties.

   • Un kā gan savādāk? Dzīvojamā telpa, ja to īrē, ir kāda īpašums. Ja kaut kas nepatīk, ņem kredītu un iegādājies savu īpašumu, bet īpašnieks ar savu var darīt ko grib un ja viņam nepatīk īrnieks, tad arī to izlikt. Kāpēc nevienam neienāk prātā paturēt sev taksometru, ja ar to kādu gabaliņu braukts?

 48. Bail no patiesības – Latviešu tautas bende !

 49. Ja gribi, lai komentāri nebūtu pret tevi, sāc strādāt, pildi pirmsvēlēšanu solijumus! Vai pats vēl solīto atceries? Koalīcijā(pie teikšanas) taču esi? Kas traucēja solīto izpildīt, vai opozīcija vainīga, vai debesu zvani? Vai tas, ka cilvēki zaudē ticību valstij, nav valsts nozagšana? Vai atkal oligarhi vainīgi, vai tomēr varturu noziedzīgā bezdarbība? Par nemācēšanu runas nav, jūs visus nezināšanā apvainot nevar. Vienkārši, pasaulē nav tādu stulbeņu, kas spētu tik daudz muļķību satrādāt. Vienkārši noziedzīga rīcība, vistīrākā kaitniecība. Nebrīnies, ja valsts apdraudējuma gadijumā, zaļos cilvēciņus ar ziediem sagaidīs!

 50. Ar izteikti riebīgu purnu un saeimā?

 51. Tev to izdarīt jau sen vajadzēja! Mūli-kur ir Abrene???

 52. Partijas biedrs Rasnačs gan nekautrējas daļu sabiedrības nomētāt ar akmeņiem, kaut pats nu nemaznav tikumības piemērs. Skumji…

 53. Nu tad , vecīt, izdariet secinājumus, kapēc cilvēki tā raksta.

 54. Es esmu tāds pats patriots sirdī, kā tu, tikai valdošajām struktūrām ir baigā apetīte un savtīgas intereses-vairākumam. Tu nesaproti, kas notiek valstī-ar patriotiskām idejām vien ir par maz. Valsts drošība sākas no sociālās drošības, no pārticības, tad var gaidīt atbalstu no tautas. Nevajag jaukt visu vienā katlā. Tie- Brīvības cīņu karavīri necīnījās par šādu Latviju.

 55. Paskatoties kā strādā mūsu =100 gudrās galvas=, pat nošauties nevar, ieroča nav.

 56. Ļoti vēlētos, lai Raivis Dzintars uzliek uz papīra skaitļus summai par kuru parasts mirstīgais bez deputāta algas varētu izdzīvot kaut vienu mēnesi, ja uz rokas saņemtu 600 Euro. Parādīšu nelielu paraugu, varbūt noder… īre 180 Euro, komunālie pakalpojumi 120 Euro, elektrība 50 Euro, internets, telefons, TV un patēriņa kredīts 120 Euro, auto uzturēšana un degvielas izdevumi līdz darbam un bērnudārzam izņemot atpūtas braucieni kur tālāk 200 līdz 250 Euro mēnesī, (pārtika,pamperi, apavi, apģērbs citas sadzīves preces) ne mazāk kā 300 Euro mēnesī. Pēc šiem aprēķiniem kā ir patiesībā, pastāv tikai daži varianti kā likumīgi drīkst rīkoties, lūgt algas pielikumu priekšniecībai, ko arī darīju, laikam nebija pareizā izvēle, otrs variants pamest Latviju.

 57. Pag, bet varbūt lai palasa ziņas līdzsvaram? (ne tikai komentārus) kur Trampu kāds nosaucis par idiotu, bet Kimu ar nobriedušu politiķi, kur Tusks paziņo, ka Polija Eiropā ir tikai naudas dēļ, kur atkal ir nemieri Irānā, par Vācijā aizturētiem Itālijas organizētās noziedzības dalībniekiem, par klimata pārmaiņām galu galā utt., utt. Nevajag dzīvot Delfu šaurajā komentāru pasaulītē, varbūt nedaudz nopietnāku skatu – pasaule ir plaša un šobrīd procesi tajā ir ļoti saspringti. Nezinu vai vēlme nošauties pāries, bet vismaz iemesls būs npietnāks.

 58. Jā, ir žēl tantiņu, kam no 200 eiro uz visu mēnesi jādzīvo.

 59. Re, Rasnača likums Atbildēt

  Rasnača likums “Par “Par iespiedu dalīta īpašuma izbeigšanu dzudzdzīvokļu mājās”. Kā tu, Dzintar domā, tas nav likums, kas “KRĀSOJAS ASINS KRĀSĀ”?

  Viens piemērs: ja 51% dzīvokļu nobalso par zemes izpirkumu zem mājas, 49 nepērk. 49 % dzīvokļu ieķīlā uz 10 gadiem. Neizpirks un dzīvokļi tu tū. Nu ko, dzintariņ, Rasnačs gatavo atkal kādu 100 000 padzīt , deportēt uz ielas, vai lai bēg projām sēnes lasīt Īrijā? Lai pakaras, lai nomirst badā, bet maksā nagu maucējiem, zemes ģildēm, vai kas saistīti ar magnātiem “Pilsētas zemes dienests” u.c.?

  Rasnača likums skan tāpat kā kā Krievijas jurista likums, kaut tur laikam saturs citāds. Ā, ja Magnitska likums.

  • Likumus demokratijās pieņem valdība, nevis viens cilvēks kā Krievu impērijā.

  • Šis Rasnača likums ir nelietība pret savu tautu dažu advokātu-zemes uzpircēju-spekulantu interesēs. Rasnačs ir kā dzirnakmens NA kaklā. Nekad vairs nebalsošu par NA, mani draugi, paziņas un kaimiņi arī ne.

 60. Saskaņa un NA – apvienojieties vienā partijā, patiesi noderīgi un taisnīgi, apsveicu no sirds, tas būs Latvijas labā.

  Vai jūs abas partijas vajag aizliegt, patriekt no varas, no deputātiem kā kauna traipu Latvijai.

  • Vai jūs Kremļa uzpirktie nabadziņi tiešām domājiet, ka kāds jūs ņem par pilnu? Te jums taču nav darīšana ar imperiālisma aptaurētiem mužikiem !

  • nevar vieni bez otriem Atbildēt

   Tās abas partijas taču eksistē no savstarpējās apkarošanas – protams , tikai vārdos no Saeimas tribīnes . Bet kad jābalso par prettautiskiem likumiem ( NĪN atcelšana vienīgajam īpašumam ) tad draudzīgi balso ,,par,, .

  • Īsta, patriotisks partiju apvienošanās process – NACIONĀLĀ APVIENĪBA (NA) + SASKAŅA (SS).

   Pie šādas situācijas Latvija sāktu uzplaukt. Raivim Dzintaram tad nevajadzētu nošauties. , bet tagad – baidos, ka jā.

 61. Kas tev to liedz darīt? TB/LNNK, Pilsoņu kongress bija tie, kuri trakoja un ārdījās, kurināja naidu, apvainoja cittautiešu, apsaukāja, līdzīgi kā to parasti darīt liek VDK stukačiem, lai viņi pulcinātu ap sevi nelojālos “nacionālistus”, kurus varētu pie vajadzības novākt un nosūtīt tālāk. pie baltajiem lāčiem.

  No klaigāšanas man likās, ka tajā organizācijās un interfrontē mudžēt mudžēja stukači. Un kas to zina, varbūt vēl aizvien pilns tas NA spektrs un Saskaņas spektrs.

  Izlasījāt, atliek nošauties? Pasakiet, lai daļa no jūsu kūrētās Maksātnespējas administrācijas (MNA) to dara, nevajadzēs iet cietumā, grābt miljonus, nodarboties ar valsts nozagšanu, sagrābšanu.

  Dzintar, jūsu NA joprojām nav valsts darbinieku stājas un diplomātijas darīt Latvijas labā, bet netracināt tautu. Jūs aizvien klaigāja – ķeriet zagļi, mēs paši korumpanti no MNA.

 62. Raivja Dzintara raksta lasītājs Atbildēt

  Ne jau tikai lasītāji savos komentāros,bet pat Valsts zemes dienests ir publiskojis datus,ka Latvijā bez iedzīvotājiem ir palikuši 482 ciemi un ciemati!
  Papildus:”Latgales iespaidīgākā spoku pilsēta”,TVNET,16.10.2017. un “Skolu slēgšana pierobežā ir drauds valsts drošībai”,TVNET,26.10.2017. Turpmāk nepatīkamus datus nepublicēsim,vai?

 63. Jūs ar savu bezdarbību visu līdz tādam esat novilkuši ar savu tiesu sistēmu. Zog pat no pieres acis laukā!

 64. Fraieri, daiļpuisīši, vāvuļo tikai

 65. Gribu dzirdēt viņa viedokli:
  1) par praidu Latvijas simtgadē;
  2) par viņa partijas maksātnespējas administratoriem un viņu shēmām saistībā ar zemes pārpirkšanu zem daudzdzīvokļu mājām.
  Pārējais ir tukša muldēšana!

 66. – kopīga īpašība: spēja saskatīt pozitīvo. Viņi apzināti to meklē un atrod, tādēļ piesaista līdzīgi domājošus cilvēkus.”-Spēj saskatīt,piesaista līdzīgi domājošus…..tad kapēc neko nedara,nerīkojas?lai cilvēkam parastam būtu saulaināks skats nākotnē?! Lai nav bezcerībā jāsagajda katrs jauns rīts?

 67. Vai arī šis,vēl 2007.gadā rakstītais”komentārs”,cienījamais Dzintara kungs,ir nepatiess:”Novārtā pamesti galvenie sociālie mērķi.Pirmskara Latvijā bija viena no labākajām sociālās nodrošināšanas sistēmām Eiropā ar obligāto apdrošināšanu visiem strādājošajiem un to ģimeņu locekļiem,tagad tā ir tālu atpalikusi no ES attīstītāko valstu standartiem.Pēc 1938.gada statistikas,latvieši bija vispāēdušākā tauta pasaulē pēc gaļas un piena patēriņa uz vienu iedzīvotāju,bet tagad pensionāriem arvien vairāk jāatsakās no visnepieciešamākajiem pārtikas produktiem.Pirmskara Latvijā studentu stipendija bija 80-100 latu un 19 gados tika uzbūvētas 275 jaunas skolas-caurmērā 15 gadā…” Skat.”Tautas varas atjaunošanai Latvijā jāmaina līdzšinējā valsts orientācija”,Juris Bojārs,profesors,Dr.Jur.,LZA akadēmiķis,LA,2007.gada 27.novembris. Un tur pat tālāk:”Pie varas esošie ātri kļūst bezkaunīgi un no tautas kalpiem pārvēršas par tās kungiem”rakstīja T.Peins,kurš piedalījās gan ASV pašnoteikšanās,gan Franču revolūcijā.Tomass Džefersons,ASV Neatkarības deklarācijas autors,rakstīja:”Kura valsts var saglabāt savas brīvības,ja tās vadītājus laiku pa laikam nebrīdina,ka tauta saglabājusi pretošanās garu!”Daļa mūsu likumdevēju jau tā pieauguši pie saviem krēsliem,ka uzskata šo’privilēģiju par likumisku un tās apstrīdēšanu no tautas puses,par neinteliģentu.”

  • Domāju, ka šis ir ļoti būtiski. Dzintar, vajag tomēr izkāpt no ierastās vides un paskatīties apkārt. Valdības kliķei citi uzdevumi.

   • Izraksts no Facebook:
    Liāna Hirssone 11. janvāris plkst. 17:37

    NEKAD NEAIZMIRSTIET. ka NA,Vienotība, ZZS un neatkarīgie deputāti šodien Saeimā neatbalstīja ” NIN atcelšanu vienīgajam īpašumam”.Opozīcijas deputāti no Saskaņas ir divkosīgi, jo RD ”Saskaņas” deputāti nobalsoja par max NĪN likmi 1,8% apmērā vienīgajam īpašumam -dzīvesvietai. Aicinu Saeimas vēlēšanās par šīm partjām nebalsot.
    “Tik pacieties, debesīs labāki būs!”- tā deputāts G.Kūtris raksturo vairākuma rīcību. 11.janvārī – S…

    Tad pasakiet, kas ir tautas iznīcinātāji?

    Kādēl par zemi, kuru nevar apstrādāt, nav līdzēkļu, apliek ar “kulaku nodokli” – ar dubultu nodokli, ja to neapstrādā. zemi, kas saglabā ekoloģiju nostūrī.

    D Z I N T A R – aizbrauc uz Daugavpili – tur tādu nodokli cilvēkiem neliek maksās, necenšas padzīt no zemes, ja nevar apstrādāt pagaidām – nopļaut pa tukšo un sapūdēt zāli turpat, atkal pļauj t un atkal sapūdē.Tā ir tautas izvarošana un tas notiek Pierīgā, tas notiek mūsu miļajā Latvija’pret savu tautu? B R I E S M O Ņ I – Koalīcijas padome. Ko, klusēt, neskādēties, priecāties, domāt pazitīvas domas? Tieši šādas ir pozitīvas domas tautas izdzinējus no savas mājas un savas zemes saukt pie kauna staba.

 68. Skaties,Dzintar,ka pašam neiznāk nošauties pa mēsliem ,kādus esiet savārijuši ar valsti.

 69. Nu tad šī izteiksmes forma ir jāaizliedz interneta visās vietnēs. Tad nu gan Latvija plauks! … deputāti pašapmierinātībā varēs rokas berzēt, ”slavenie” cilvēki, tādi kā Kalvītis, Godmanis, utt., varēs sajūsmā slavēt Latvijā esošo režīmu viņu labturības veicināšanā, bet prastie darba veicēji varēs ”komentēt virtuvēs”. Bagātie nevēlas saprast notiekošo Latvijā, ka cilvēki izkūst kā sniegs, ka nabadzība un nospiestība vairojas. Politekonomiķi ar naudas palīdzību, nodevas, nodokļi, katastrofāli nīdē tautu …

 70. … Sis portals joprojam tiek izplanoti un samaksati piesarnots ar Kremla trollu negacijam, kas izteic to nostaju pret nacionalas valsts Satversmi un likumiem, un ta visu lojalo pilsonu interesem… !
  …. To komenti tiek vienmer, un specifiski asi, versti pret autohtonas latviesu tautas aizstavjiem pienemot neparspejami naivu un parspiletu viedokli … !
  … Trollu piederibu nekad nevares noslept … to domu gajieni, valodas nepilnibanas atsifre … pat parak gudri izmekletie latviesu niki tos nodod …!
  … Parpublicetais Dzintara intervijas saisinajums velreiz pierada ka trollu, ta 5.kolonnas klatbutni Bezabrene !!!!

  • Нет латышскому нацизму! Латышской Латвии – не будет! Atbildēt

   Ponjatno?!

   • Sāc ar RAŠISMU! Neaizmirsti Lielajā Padomju Enciklopēdijā iepazīties ar fašisma un nacisma definīciju(skaidrojumu)! Ļoti svarīgi zināt visiem sovoka poļitrukiem, zampolītiem, čekistiem!

 71. Vēlu Dzintaram izpildīt šo solījumu.

  • Tas nu ir īstais darītājs. Visus šos daudzos gadus–bļa,,bļa,,bļa.Ko viņš ir izdarījis? Solītājs liels,bet ,kad jādara,tad uzmet.

 72. Nepisloņu aktīvistam aleksejevam mājās atrastas 34 lodes, bet viņš nemākot nošauties,tizls kā jau nepislonis.

  • Ja tu no DP, tad droši apēd pats tās lodes, nor,mālicilvēki tāpat saprot šodienas Latvijas DP darbības metodes, starp citu neatšķiras ne ar ko no KGB komunistu laika metodēm, laikam tāpēc ka DP sastāv no “bijušajiem”KGBe”sņikiem un komunistiem.

  • Прекрати воровать чужие ники, сука паскудная! Atbildēt

   Prekrati vorovatj chuzije niki, suka! Ne ustanu povtorjatj! You’re a thief! Stop stealing other people’s nicknames, bitch!

 73. raivi nu esi cilvēks Atbildēt

  izpildi vismaz šo savu solijumu un nosāujies

 74. piemeram loti nepatika tas gajiens ar levita prezidenta it kaa ievelesanu,ko skaidri vareja izskaitlot,ka tas nav iespejams.Vienkarsi NA cereja uz autoritates varda,ka akosaasvelesanaas balsis dabus.Bet manu balsi tasatsaldeja un nebuus vairs

 75. ko tad lauj mums konenteet?tacu nosledz un miers.

 76. Kamēr pie komentāriem netiks uzrādīta katra komentētāja pilns vārds un uzvārds, adrese un ģimenes stāvoklis, tikmēr viņi turpinās gāzt uz mūsu Dzimteni samazgas lieliem spaiņiem. Bet tiklīdz viņi tiks publiski izgaismoti, apmelojumi un putina/krievijas/kremļa slavinājumi izbeigsies kāpēc burvju nūjiņas mājiena. Vai portāli ir tam gatavi (fonā dzirdami mani smiekli)?

  • А вы сами то готовы соблюдать свою собственную конституцию, в частности – отсутствие цензуры и свободу слова?! Atbildēt

   Vovse net! Ne budet nikakih kommentarijev nogda.

 77. Так застрелись, сука! Чего ждёшь? Без тебя в этой стране будет лучше! Atbildēt

  Da!

 78. Arī nošauties nav tā īsti vērts! Ja Tu / es tā pamēģinātu, saderam, nu itin neviens to pat nepamanītu…

 79. Ko gan citu viņš var teikt tā kā viņš domā tikai saeimā, ārpus tās… tad nu dari ko secini- citu vērtējumu sabiedrībā nebūs…

 80. No reālās dzīves atrāvušies un norobežojušies Atbildēt

  Nevajag tikai komentārus lasīt ! Vajag iesēsties visjaudīgākajā džipā un pamatīgi pa Latviju krustu -šķērsu pabraukāt līdz pašām nomalēm , ar cilvēkiem tikties, parunāt . Vēl ne to redzēs, dzirdēs .

  • tad jau apsardzi jāņem līdz. to sīkfīreru taču nolinčos ar mēslu dakšām kad viš laukos piebrauks pie kāda ciema ko veiksmigi darbojoties ir atstājis bez skolas, pasta, veikala…..

  • Kurš tad pirms vairākiem gadiem zirgu pajūgā apbraukāja visu Zemgali, no kuras kandidēja? Un pēc tam citus gadus arī ar džipu un pat divriteni? Nacionālās Apvienības Parādnieks! Un tad dažs labs par viņu vēl ņirdza..

 81. Lai ar kādi vēji pūš,visi pūtīs pāri... Atbildēt

  Par stāvokli valstī var spriest arī pēc daudzo,pasaulē pazīstamāko ekonomistu,tajā skaitā Nobela prēmijas laureātu komentāriem,pret kuriem nav ko iebilst pat Raivim Dzintaram!
  Taču,balsojumā par trekno gadu padomju atjaunošanu valsts uzņēmumos,pret bija tikai
  Ilma Čepāne,Andrejs Judins (Vienotība)un Augusts Brigmanis (ZZS)! Un kur tad palikusi,piemēram,VL rosināta 12% likme visai pārtikai,par kuru NA tagad vairs pat neiepīkstas?! Arī par degvielas sadārdzināšanu,kas,pirmām kārtām cels pārtikas produktu cenas,NA klusē! Tāpat,kā par plānoto algu paaugstināšanu vispirms ierēdņiem,algu paaugstināšanu prezidenta kancelejas darbiniekiem par 30% un buksējošo e-veselību,kurā ieguldīta milzu nauda!! Ne Dzintaru,ne NA neuztrauc tāpat tas,ka no visām trim Baltijas valstīm,vienīgi Latvijā ar nekustamā īpašuma nodokli tiek aplikts ģimenes vienīgais mājoklis! Gluži kā dziesmā:”Lai ar kādi vēji pūš…”

 82. Neņem galvā tos pakrieveļu komentārus. Viņi nemaz nesaprot ko nozīmē dzīvot brīvā valstī. Kā vergi piedzimuši, kā vergi arī spēj dzīvot. Un brīvību pat sapņos ienīst.

  • Tātad, tavuprāt, visi, kuri ir neapmierināti ar pašreizējo Latvijas pārvaldību, ir krievu troļļi? Te nu Tu, vecīt, maldies! NA manās acīs sevi ir diskreditējusi.

 83. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 84. KĀ KURŠ AIZSĒDĒJIES? “VISU LATVIJAI!” PUIŠI NAV AIZSĒDĒJUŠIES. ESMU AR SARMĪTES KOMENTĀRA DOMU! PAR PARĀDNIEKA UN RASNAČA KUNGIEM -DONŽUĀNIEM -BŪTU JĀRUNĀ KONTEKSTĀ AR CITIEM TĀDA PAŠA TIPA DEPUTĀTIEM VALDĪBĀ UN SAEIMĀ!!!!!!!!!! VAI ULDIS PATS IR TIK SVĒTS? BUKTES PA SĀNU CEĻIEM NAV TIKAI DOMBRAVAM VIENAM NO DEPUTĀTU PULKA! SVARĪGĀKI IR PĀRĒJIE KOMENTĀROS IZTEIKTIE VIEDOKĻI, LAI GAN MŪSU VĒLĒŠANU SISTĒMA IR DARBOTIES NEVEICINOŠA, JO TIKLĪDZ DARBOJIES AKTĪVI, TĀ 100 VANAGI LIDO APSLĀPĒT VISU, KAS SAISTĀS AR NACIONĀLO UN LATVISKO! Kādam arī jāvicina arī Latvijas karogs, jo citi sekmīgi un NEATLAIDĪGI vicina savus karogus! Vainīgi nav krievi vienīgie, bet mūsu pašu divkoši valdībā un Saeimā! Par valodu – KĀPĒC gudrinieki negāja talkā NA šajā jautājumā???? NA palika viena pati PRET NELIETĪGAJIEM VANAGU KNĀBIENIEM! Nesen radio klausījos žurnālista KROPA teiktos vārdus bijušajai NA biedrei, kuru ievēlēja radio -JUMS NEKO NESTĀSTĪŠU….utt., jo lūk viņa ir bijusi NA!!???? PAR KO VISPĀR RUNĀJAM!? CITIEM VAR STĀSTĪT, BET VIŅAI LŪK NĒ????????? Labprāt klausījos un lasīju Kropa atziņas, bet tagad laikam vairs NĒ! NEPATĪK NELATVISKI ĻAUDIS.

 85. Skaisle Jātaļniece Atbildēt

  kāpēc- Kalvītis taču apgalvo, ka Latvijā ir augstākais dzives līmenis Eiropā – viņam un viņam līdzīgajiem – pavisam noteikti

  vai NA paradniekam vai dzintaram raivim ir iemesls sūdzēties – noteikti , ka nav , noteikti

 86. Šito plānā galdiņa urbēju nekad neesmu ņēmis par pilnu, arī viņa partija tikai piesedzas ar nacionālām frāzēm. Tur kur sākas reālā dzīve, kā nodokļu, finanšu un citi jautājumi, no viņiem sakarīgus jautājumus neesmu dzirdējis. Tā vietā visās likstās tiek piesaukti un vainoti krievi.

  • Neesi lasījis, jo NA nostāju finanšu, nodokļu un citos nenacionālos jautājumos plašsaziņas līdzekļiem nav diez ko interesanti atspoguļot. Ko vairāk lasīs un par ko cilvēkiem būs lielāks „cepiens”: Dzintara kārtējo viedokli par valodas lietām vai skatījumu uz saimnieciskiem jautājumiem? Ja pats neesi plānā galdiņa urbējs, vari atvērt NA tīmekļa vietni un tur publicētajos sēžu aktualitāšu rakstos iepazīties ar viņu viedokli arī dažādos nenacionālos jautājumos.

 87. Komentāri veidojas no situācijas valstī! Diemžēl NA ir sevi diskreditējusi tautas acīs un nu nav ko citus vainīgos meklēt! Impotentu čīkstētāju grupējums, kurš spēj tikai karogus vicināt un atmiņās par bijušajiem varoņiem peldēt. Kur tad NA varonība tagad?

  • Veidot veidojas, taču ne tuvu neatspoguļo pilnīgi un vispusīgi, turklāt bieži vien komentāru sadaļā sapulcējies „impotentu čīkstētāju grupējums” neiztiek arī demagoģiskas gaudošanas par „Āfrikas līmeņa algām” un tamlīdzīgām lietām, kaut arī paši ne spēruši kāju Āfrikā, ne arī sajēdz, ka arī Āfrikā dažādās valstīs ir krasi atšķirīga minimālā alga (no 60 ASV dolāriem Nigērijā līdz, piemēram, 260 ASV dolāriem Dienvidāfrikā).

 88. Kļūdu lab. Aizsēdējušies.

 89. Dzintar, kur ir jūsu aktivitātes tautai tik nozīmīgos jautājumos??!Kur: īpašuma nodoklis VIENĪGAJAM MĀJOKLIM, latviešu valoda bērnudārzos, to pieejamība visiem bērniem, kur nenormālie cenu paaugstinājumi par īri, apkuri, gāzi, degvielu utt., kur atļauja Vējoņa kancelejai SLĒPT atalgojumu, kā afēra ar OIK? Vēl varētu turpināt ar visām nejēdzībām tiesu sistēmā (Dirnēns), bet tās visas nevar uzsaukt.
  Ja darbojaties politikā, kur ir JŪSU PIENESUMS NEJĒDZĪBU IZSKAUŠANĀ? Tāda pēdējos gados NAV. Aisēdējušies un iemiguši esat! Par šādu Latviju uz barikādēm gan nestāvējām.

  • Kādi ir valdības darbi, tieši tādi ir arī komentari par Latvijas nevarīgo valdību.
   Ar OIK krāpšanu nekas tālāk nenotiek, bet ar oligarhu sarunām nodarbojamies !
   Noun ko tad jūs gribat ??? Atbilde tikai varbūt viena- jādzen prom ši valdība un jādzen visa 100% apmērā !

   • Labi zini, ka OIK tā ir Vienotības prokremlisko neliešu barotava un vislielākie OIK maksājumi ir par Dombrovska čekas kuratora, Savicka, pasūtītās TECII 2. kārtas saražoto elektrību.

 90. Jums kā nacionālai partijai pats pirmais uzdevums būtu parūpēties, lai visiem cilvēkiem Latvijā ir darbs un adekvāts atalgojums un lai mūsu cilvēkiem nebūtu jāklīst apkārt pa pasauli pie svešām tautām lūgties kaut kādu darbu, savas ģimenes iztikai. Līdz šim nav novērots, ka Jūs tam būtu pievērsis kādu uzmanību.
  Ar ko Jūs nodarbojieties?

  • Ar ko nodarbojas? LABS jautājums. Ja paskātās kādas ministrijas tiek kontrolētas, tad atbilde puslīdz skaidra – ar zagšanu.

  • Nav jālolo ilūzijas Atbildēt

   NA ir labēja partija un ar visas tautas labklājības jautājumiem pēc definīcijas nenodarbojas. Tikai formāli juridiski kūrē valodas u.c. nacionālās simbolikas lietojumu. Un skaļi sauc,,Krievi nāk !,, No ierakumu otras puses (S) atskan ,, Nacionaļisti!,, . Un status quo jau kuro Saeimas termiņu….

 91. “Vaicāts par savu partijas biedru Imanta Parādnieka, Dzintara Rasnača un Jāņa Dombravas ģimenes dzīves nedienām”
  ——–
  Uz Vienotības tikumiskā līdera Rinkēviča un citu kaku stumdītāju, STS un zarnu infekciju perēkļu, fona minētie kungi ir šķīsti, kā eņģeļa asara.

 92. Visus gadus sekoju NA un neesmu vilusies.Latvijas velesanu sistema nel,auj viegli kaut ko panakt ,visu laiku kompromisi. Atjauniniet sastavu un uz prieksu!

 93. dzintar tā nav slikta doma, man tev plinti aizdot vai pats atradīsi?

Draugiem Facebook Twitter Google+