×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
8. jūlijs, 2017
Drukāt

Rajevskis: Ja sabiedrība ir apmierināta, pašvaldība var strādāt arī bez opozīcijas (5)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Filips Rajevskis

Ja sabiedrība ir apmierināta, pašvaldība var strādāt arī bez opozīcijas, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” līdzīpašnieks politologs Filips Rajevskis.

Viņaprāt, nepieciešams vērtēt ilgtermiņā, vai iepriekš opozīcija konkrētajās pašvaldībās ir bijusi, un vai balsotāji ir pārvēlējuši konkrētos politiķus otrreiz.

“Ja sabiedrība ir apmierināta, tad tā pārvēl šos pašvaldību politiķus un viņi strādā ilgstoši bez opozīcijas. Ja līderi māk saliedēt šo pašvaldības kolektīvu un kolektīvs bauda sabiedrības uzticību, neredzu nekādu problēmu,” domā politologs.

Rajevskis ir pārliecināts, ka jebkuram opozicionāram “laukums ir atvērts” un viņš var cīnīties par savu taisnību un būt pārstāvēts.

Kā ziņots, 36 pašvaldībās domes strādās bez opozīcijas, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija par balsojumiem pirmajās domju sēdēs, kurās jaunievēlētajiem deputātiem bija jāieceļ domes priekšsēdētājs.

No valsts nozīmes pilsētām vienīgi Valmierā domes vadītājs tika ievēlēts vienbalsīgi. Pērējās bija vērojama lielāka vai mazāka cīņa par varu, arī tajās pašvaldībās, kur valdošajai partijai ir izteikts vairākums, piemēram Rīgā un Ventspilī.

Savukārt daudzviet dažādu partiju un vēlēšanu apvienību deputāti atbalsta vienu mēra amata kandidātu. Piemēram, bijušajos rajonu centros – Aizkraukles, Cēsu un Alūksnes novados – domju vadītāji ievēlēti vienbalsīgi.

Tāpat arī Pierīgā – Stopiņu un Babītes novados – pašvaldības vadība strādās bez opozīcijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. DULLS ZABAKS,SKAITAS POLITRUKS,NO KURAS ELLES TADUS SAPOZNIKUS IZRAUJ.SAK RUNAT IT KA KAUTKO SAJEGTU,BET AIZIET GALIGI D….A.LIEKAS ,LEMBERGA VAI SKELES ROKAS SUNS.

  2. Kolektīvā domāšana. Atgādina kolektīvos laikus.

  3. Anekdošu cilvēciņš rajevskis Atbildēt

    Rajevskim cits nekas nav jădara kā jāmuld jādara labi jo oligarhi viņam maksā

  4. Tas, ka 1. sēdē nobalso pret vēl nav rādītājs, ka visi pretinieki būs opozīcijā. Kā dzird runājam Rugāju novadā, tad viens no it kā gaidāmajiem opozicionāriem ir aizgājis un atvainojies priekšniecei par savu nepareizo balsojumu, tagad būšot it kā pozīcijā. ja tā, tad pretīgi un nožēlojami…

  5. Tu esi tikšs muldoņa, Rajaevski!

Draugiem Facebook Twitter Google+