×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. novembris, 2015
Drukāt

Rajevskis: “Saskaņas” agresīvā komunikācija neveicinās partijas rezultātus gaidāmajās vēlēšanās

Foto-LETAFoto-LETA

Politologs Filips Rajevskis.

Partijas “Saskaņa” agresīvais komunikācijas stils neveicinās partijas rezultātus gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, uzskata politologs Filips Rajevskis.

Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka partijas komunikācijas stila maiņa, pievērošoties agresīvai retorikai un uzsverot valdošo politisko spēku trūkumus, liecina par priekšvēlēšanu posma sākšanos. Tomēr Rajevskis uz šādas stratēģijas sekmēm raugās pesimistiski, uzsverot, ka tas, visticamāk, nenesīs vēlamos rezultātus.

“Ir diezgan skaidrs, ka partijas spozme ir pabalējusi. Ja neko nemaina fundamentālās lietās, tad var jau tikai kļūt skaļāki,” norādīja Rajevskis.

Politologs prognozē, ka gaidāmās pašvaldību vēlēšanas Rīgā nebūs vienkāršas, īpaši ņemot vērā, ka arī Rīgas domes opozīcijas partijas nepalaiž garām izdevību, lai kritizētu pašvaldības pozīciju. Arī citās pašvaldībās, kur “Saskaņa” ir opozīcijā, partijai būs grūti izcīnīt vietu domes pozīcijā, uzskata Rajevskis.

Rajevskis pauda, ka iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās “Saskaņai” Rīgā gājis spoži, jo tad bija izdevies iegūt gan latviešu, gan krievvalodīgo vēlētāju balsis, tomēr nākamo vēlēšanu gaidās politologs partijai Rīgā paredz mazāku latviski runājošās sabiedrības daļas atbalstu. “”Saskaņa” ir monopolizējusi krievvalodīgo elektorātu, tomēr latviešu valodas vidē ir sarežģījumi,” norādīja Rajevskis.

Kā ziņots, opozīcijas partija “Saskaņa” savā kongresā asi kritizējusi valdošo partiju sniegumu un rīcību. Kongresā uzsvērts, ka partijai jau tagad jāsāk gatavoties 2017.gada pašvaldību vēlēšanām un jānāk pie varas pašvaldībās, kur tā pašlaik ir opozīcijā, it īpaši Daugavpilī, Jūrmalā un Jelgavā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+