cracovia.pl

Rakels gūst vārtus piektajā Polijas čempionāta spēlē pēc kārtas 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Deniss Rakels sestdien guva vārtus jau piektajā Polijas augstākās līgas čempionāta mačā pēc kārtas, saglabājot otro vietu turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.
Rakela pārstāvētā komanda Krakovas “Cracovia” šoreiz izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar kopvērtējuma līderi Glivices “Piast”.
Tieši Rakels 32.minūtē atklāja rezultātu, bet nākamos divus vārtus iesita “Piast”, iegūstot vadību. Tomēr 56.minūtē “Cracovia” komandai izlīdzinājumu panāca Pavels Jarošinskis.
Rakels spēlēja līdz 87.minūtei, kad tika nomainīts.
Šīs sezonas Polijas čempionātā Rakels izcēlies jau 12 reizes, kas viņam dod otro vietu līgas labāko snaiperu sarakstā. Līderis ar 19 vārtiem ir ungārs Nemanja Nikoličs no Varšavas “Legia” komandas.
Rakels guvis vārtus katrā Polijas čempionāta spēlē kopš 6.novembra, bet trešdien pat bija precīzs divas reizes, palīdzot “Cracovia” ar 4:1 savā laukumā uzveikt Belsko-Bjalas “Podbeskidzie” vienību.
Kā zināms, šoruden Latvijas uzbrucējs pagarināja līgumu ar “Cracovia” līdz 2018.gadam. Rakels šim klubam pievienojās pērnā gada janvārī, taču uzreiz pēc iepriekšējās sezonas beigām līgums ar latviešu futbolistu tika pagarināts līdz 2015./16.gada sezonas beigām.
Rakels ir viens no četriem kandidātiem uz šī gada Latvijas labākā futbolista balvu. Uz titulu pretendē arī aizsargi Kaspars Dubra un Kaspars Gorkšs, kā arī vārtsargs Andris Vaņins.
Aizvadītajā sezonā “Cracovia” komandai izdevās nosargāt vietu starp spēcīgākajiem Polijas klubiem, triumfējot “atpalicēju” turnīrā un čempionātu noslēdzot devītajā vietā. Tiesa, gadu pirms tam Krakovas klubu no izkrišanas no augstākās līgas šķīra vien trīs punkti.