foto – getreading.co.uk

Rakels uzņem formu – divi vārti pirmajās pārbaudes spēlēs 1

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Deniss Rakels guvis vārtus pirmajās divās Anglijas pēc spēka otrās līgas – “Championship” – komandas “Reading” pirmssezonas pārbaudes spēlēs.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Pirmo maču pirms jaunās sezonas “Reading” aizvadīja 9.jūlijā, kad ar 5:0 viesos pārspēja “Boreham Wood” vienību, Rakelam šajā mačā izceļoties ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Ar vārtu guvumu Latvijas futbolists izcēlās arī “Reading” komandas otrajā pirmssezonas pārbaudes mačā, kas tika aizvadīts otrdien. Tajā Rakela pārstāvētais klubs ar 2:1 (0:1) pārspēja Svindonas “Town”.

Latvijas uzbrucējs šajā spēlē laukumā devās uz maiņu pirmajā puslaikā, bet otrajā puslaikā viņš pēc partnera centrējuma panāca neizšķirtu, turklāt pašās pamatlaika beigās “Reading” izrāva uzvaru.

“Reading” iepriekšējo “Championship” sezonu noslēdza 17.pozīcijā, savukārt Rakels 12 spēlēs guva trīs vārtus. Kā zināms, starpsezonā par Redingas kluba galveno treneri kļuva savulaik slavenais nīderlandiešu aizsargs Jāps Stams.

Šovasar “Reading” aizvadīja pirmssezonas treniņnometni arī Nīderlandē.

Jaunā “Championship” sezona sāksies 5.augustā.