×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
29. marts, 2017
Drukāt

Rakšana radījusi plaisas Tukuma 3.pamatskolā

Foto no http://www.ntz.lv/Foto no http://www.ntz.lv/

Tukuma 3.pamatskolas ēkā pagājušajā nedēļā konstatētas plaisas, ko ietekmējuši arī rakšanas darbi, kas notiek pie skolas, aģentūru LETA informēja izglītības iestādes direktora pienākumu izpildītāja Svetlana Hadakovska.

Plaisas neapdraudot ēkas drošību, tās katru dienu tiek kontrolētas, tāpēc arī mācību darbs skolā nav apturēts. Hadakovska stāstīja, ka plaisas sasniedz 2-2,5 milimetru platumu.

“Rakšanas darbi pie pašas skolas apturēti līdz vasarai, taču citur darbi turpinās,” skolas vadītāja informēja par sporta halles un stadiona būvniecības darbiem, kas arī bija plaisu rašanās iemesls.

Pašvaldība situāciju sola komentēt tuvākajā laikā.

Jau vēstīts, ka pie Tukuma 3.pamatskolas tiek būvēta sporta zāle, kas tiks savienota ar esošo skolas ēku.

Projektā paredzēts uzbūvēt jaunu sporta halli, kas savienota ar skolas ēku, rekonstruēt stadionu, izbūvējot mākslīgā seguma futbola laukumu, skrejceļu un ierīkojot vingrošanas iekārtas. Teritorijai paredzēts plašs auto stāvlaukums un labiekārtota teritorija ar bērnu rotaļu iekārtām.

Par būvnieku pašvaldības iepirkumā izvēlēta SIA “Selva būve”, kas darbus apņēmusies veikt par 4 332 821 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+