Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. marts, 2014
Drukāt

Rakstu vācēja ceļš

Foto - Līga VasiļūnaFoto - Līga Vasiļūna

Piektdien, 21. martā, pulksten 11 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēkzinātnes un informācijas zinātnes literatūras lasītavā notiks kārtējais diskusiju cikla “Ko lasa bibliotēku nozares speciālisti?” pasākums, kurā šoreiz viesosies Ventspils Galvenās bibliotēkas bibliotekārs jaunais literāts Jānis Valks.

Tikšanās laikā autors stāstīs gan par savu jaunāko grāmatu “Rakstu vācēja ceļš”, gan par to, kā īstenojās sapnis pievērsties rakstniecībai un strādāt bibliotēkā, gan arī par cieņu un mīlestību pret grāmatām. Valks rakstniecībai nododas kopš 2001. gada. Vairāki viņa stāsti ir publicēti periodikā, Ventspils autoru kopkrājumā “Jūras iela” atrodams viņa stāsts “Žogs”, bet 2012. gadā klajā nācis viņa pirmais romāns “Verķumāte” (izdevniecība “Lauku Avīze”). Patlaban Valks strādā pie post­apokaliptiskā romāna “Ideālā pasaule”.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+