×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. maijs, 2012
Drukāt

Rallija čempioni pulcēsies Talsos

Šajā nedēļas nogalē Talsu apkārtnē notiks Latvijas rallija čempionāta trešais posms “Rally Talsi 2012”, kurš jau ceturto gadu tiks dēvēts arī par čempionu ralliju. Šoreiz uz starta izies četru valstu aktuālie čempioni no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Norvēģijas. 


Savukārt aizvadītajās brīvdienās Skrundas, Aizputes un Durbes novados risinājās rallijsprints “Kalnamuiža 2012”, kas bija Latvijas rallijsprinta čempionāta trešais posms. Šīs sacensības kā treniņu izmantoja vairāki Latvijas rallija čempionāta dalībnieki, gatavojoties Talsu rallijam. Kalnamuižā absolūtajā vērtējumā ātrākie bija Jānis Feldmanis ar Anriju Jessi. 2WD klasē pirmie, bet absolūti sestie bija Jānis Vorobjovs ar Guntaru Zicānu, kuri skatītājus priecēja, atraktīvi braucot ar klasiskās piedziņas “BMW”. 4WD klasē uzvaru svinēja pērnie čempioni Edgars Enkurs ar Aināru Jankoviču. Šajā rallijsprintā plānoja startēt arī “NJ Racing” komandas ekipāža Jānis Berķis/Edgars Čeporjus. Diemžēl tehnikas problēmas viņiem neļāva pat iziet uz starta, taču “Latvijas Avīzes” atbalstītie braucēji ir apņēmības pilni uzrādīt labus rezultātus Talsu rallijā.

Sestdien rallistiem būs jāveic pieci ātrumposmi, no kuriem noslēdzošais būs paralēlo sacensību aplī autokrosa trasē. Arī svētdien dalībniekiem jānobrauc pieci ātrumposmi, bet svinīgā apbalvošana notiks Talsu centrā pie tautas nama.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+