Sports
Motoru sports

“Rally Talsi” varēs sekot līdzi “Kurzemes Radio” tiešraidē0

Sestdien, 19. maijā, visas dienas garumā “Kurzemes Radio” ēterā reportāžas no “Rally Talsi” ātrumposmiem kopā ar Andri Grīnvaldu. Rallija radio darbu sāk plkst. 8:30, informē “Kurzemes Radio”.

Kā jau ierasts, arī šogad “Kurzemes Radio” klausītāji un rallija fani, tiešraidē “Kurzemes Radio” ēterā varēs sekot līdzi notikumiem no “Rally Talsi”. Nemainīgi, radio studijas vadītājs būs Andris Grīnvalds, kurš kopā ar korispondentiem no ātrumposmiem, servisa parka un citām rallija norises vietām, klausītājiem sniegs aktuālāko informāciju.

Rallija radio darbu sāks plkst. 8:30 ar informāciju par “Rally Talsi” programmu un 10 ātrumposmiem, kas norisināsies Talsu novadā, tajā skaitā viens no ātrumposmiem paredzēts pilsētā. Šogad rallija dalībniekiem pievienosies arī vēsturisko sporta auto ekipāžas, kā arī Latvijas rallijsprinta čempiona dalībnieki un “Youngtimer Rally” regularitātes sacensību auto.

19. maijā “Kurzemes Radio” ēterā jaunāko informāciju no “Rally Talsi” var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē “Kurzemes Radio” raidītāju tīklā: Kuldīgā, Talsos FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

LA.lv