Uncategorized

Rāmavā atklāj ikgadējo lauksaimniecības izstādi ” Pavasaris” 1


Izstāžu kompleksā “Rāmava”.
Izstāžu kompleksā “Rāmava”.
Foto – Valdis Semjonovs

Šodien Valdlaučos, izstāžu kompleksā “Rāmava” plkst.11 tiek atklāta gadskārtējā izstāde “Pavasaris 2017″, kurā ar savām ekspozīcijām apvienojušies Baltijas lauksaimniecības, mežizstrādes, vides kopšanas un veidošanas nozares uzņēmumu pārstāvji. Izstādes mērķis ir veicināt reģionu attīstību, nodrošinot pieredzes apmaiņu un popularizējot lauksaimniecību un ar to saistītās jomas, kā arī veicinot aizvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos.

Izstādes dalībnieki piedāvās ekspozīciju 2500 kvadrātmetru lielā hallē un vairāk nekā 15000 kvadrātmetru lielā teritorijā ārpus halles. Lauksaimniecības tehnikas sadaļā pārstāvēta zemes apstrādes un ražas novākšanas tehnika, traktori un lopkopības tehnika, kā arī mežistrādes iekārtas. Būs iespēja iegādāties rezerves daļas, darba aizsardzības inventāru un darba apģērbu. Plašā klāstā būs komunālā, ceļu būves un kopšanas tehnika, kā arī iekārtas atjaunojamo energoresursu izmantošanai.

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt, salīdzināt un novērtēt traktorus, kombainus un dažādus agregātus. Interesentus sagaida vairāki jaunumi – uzņēmums ” Konekesko” prezentēs ” CLAAS” traktortehniku un citu zīmolu agregātus, ” Stokker Agritech” aicinās novērtēt ” New Holland” , ” JCB” un citu tehniku. Apmeklētāju uzmanību piesaistīs arī ” Massey Ferguson” traktori un jaunas sērijas ” Manitou” iekrāvēji no ” Intrac” , kā arī plašais ” Vaderstad” , ” VAKS” un daudzu citu uzņēmumu piedāvājums.

Tāpat interesenti varēs saņemt atbilstošākos piedāvājumus aprīkojumam un materiāliem lopkopībai, augkopībai un citām saistītām jomām. Mazāku dārzu īpašniekus priecēs plašais stādu, kociņu un košumkrūmu piedāvājums, bet pirts meistari palīdzēs izvēlēties atbilstošāko pirti.

Savukārt aktuālas zināšanas un pieredzi interesenti varēs gūt, apmeklējot seminārus un diskusijas ar nozaru pārstāvjiem. Par aktualitātēm stāstīs pārstāvji no Lauku atbalsta dienesta, ” SEB bankas” , Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Zemnieku saeimas un citu organizāciju eksperti.

Izstādes laikā ierasti būs iespēja nogaršot un iegādāties lauku labumus mājražotāju tirdziņā, un pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā.

Izstāde “Pavasaris” norisināsies jau 25.reizi. Pērn to apmeklēja ap 13 500 uzņēmēju un ar nozari saistītu interesentu.

Izstāde “Pavasaris 2017” ilgs līdz 9.aprīlim. Izstādes darba laiks 6.aprīlī, 7.aprīlī un 8.aprīlī – no plkst.10 līdz 17, bet 9.aprīlī – līdz plkst.17.

Izstādi rīko SIA “A.M.L.” sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru,

LA.lv