Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
5. oktobris, 2016
Drukāt

Kas jauns nozarē? “Rāmavā” sākas populārā lauksaimniecības tehnikas izstāde (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vadlaučos izstāžu kompleksā “Rāmava” atklāta izstāde “Lauksaimniecības tehnika. Lauku sēta. Meža tehnika 2016”.

Izstādē piedalās vairāk nekā 240 uzņēmumu. Lauksaimniecības nozarē tiks demonstrēta traktortehnika, zemes apstrādes un ražas novākšanas tehnika, tehnikas rezerves daļas, tehnoloģijas, agroķīmija, sēklas. Lopkopības nozarē interesenti varēs iegūt informāciju par fermu aprīkojumu un tehniku, ciltsdarbu, veterināriju. Mežsaimniecības stendos tiks demonstrēta tehnika un materiāli mežizstrādei, tehnoloģijas un rezerves daļas, bet komunālās un industriālās tehnikas sadaļā būs apskatāma ceļu būves tehnika, lauksaimniecībai paredzēto ēku un būvju projektēšanas materiāli, ūdensapgāde un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.
Izstāde ilgs līdz 9.oktobrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bez jaunām idejām, iespējami materiālietilpīga…
    Pieczvaigžņu viesnīcas uz riteņiem.
    Tāpēc tās cenas debesīs.

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+