Mobilā versija
+18.7°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
12. jūlijs, 2014
Drukāt

“Rāmkalni” piedāvā jaunu izklaides veidu – veloslēpņošanu

Foto-LETAFoto-LETA

Atpūtas parks “Rāmkalni” sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu – “Garmin X Rāmkalni veloslēpņošanu”, kas ir piedzīvojums dabā ar pārbaudījumiem, orientēšanos, meklēšanu un atrašanas prieku, informēja atpūtas parka mārketinga projektu vadītājs Uldis Janušs.

Jaunais piedzīvojums paredz ar “Garmin” navigācijas ierīci doties 16 kilometrus garā velomaršrutā “Rāmkalni”-Vangažu baznīca-“Rāmkalni”, pēc saņemtajām norādēm meklēt slēpņus, norakstīt vārdus un finišā atkodēt ziņojumu.

Sākot braukšanu, veloslēpņotājs saņem karti, bet paša vai īrētam velosipēdam tiek pievienota “Garmin” navigācijas ierīce. Tuvojoties kontrolpunktam, ierīce uztver signālus un raida ziņu, kur atrodas slēpnis, tad atliek atrast to. Pie punkta var nonākt, gan lasot karti, gan izmantojot GPS koordinātas. Katrā kontrolpunktā ir apslēpta vēstījuma daļa. Atrodot visus kontrolpunktus, var salikt kopā visu vēstījumu. Finišā pareizi jāatkodē dzejnieka Imanta Ziedoņa atziņa. To pareizi izdarot, var saņemt dāvanu.

Maršruts ir piemērots gan piedzīvojumu meklētājiem, gan ģimenēm, gan romantiskam braucienam divatā. Tas ved cauri klusiem meža ceļiem un ir bagāts ar skaistiem skatiem, kā arī dabas un kultūras apskates objektiem. Kopējais maršrutā pavadītais laiks ir līdz 3 stundām, taču, ja tiks vēl iepazītas apkārtnes interesantākās vietas, piedzīvojums izvērtīsies visas dienas garumā, norāda atpūtas parka pārstāvji.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+