Mobilā versija
-0.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
12. jūlijs, 2014
Drukāt

“Rāmkalni” piedāvā jaunu izklaides veidu – veloslēpņošanu

Foto-LETAFoto-LETA

Atpūtas parks “Rāmkalni” sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu – “Garmin X Rāmkalni veloslēpņošanu”, kas ir piedzīvojums dabā ar pārbaudījumiem, orientēšanos, meklēšanu un atrašanas prieku, informēja atpūtas parka mārketinga projektu vadītājs Uldis Janušs.

Jaunais piedzīvojums paredz ar “Garmin” navigācijas ierīci doties 16 kilometrus garā velomaršrutā “Rāmkalni”-Vangažu baznīca-“Rāmkalni”, pēc saņemtajām norādēm meklēt slēpņus, norakstīt vārdus un finišā atkodēt ziņojumu.

Sākot braukšanu, veloslēpņotājs saņem karti, bet paša vai īrētam velosipēdam tiek pievienota “Garmin” navigācijas ierīce. Tuvojoties kontrolpunktam, ierīce uztver signālus un raida ziņu, kur atrodas slēpnis, tad atliek atrast to. Pie punkta var nonākt, gan lasot karti, gan izmantojot GPS koordinātas. Katrā kontrolpunktā ir apslēpta vēstījuma daļa. Atrodot visus kontrolpunktus, var salikt kopā visu vēstījumu. Finišā pareizi jāatkodē dzejnieka Imanta Ziedoņa atziņa. To pareizi izdarot, var saņemt dāvanu.

Maršruts ir piemērots gan piedzīvojumu meklētājiem, gan ģimenēm, gan romantiskam braucienam divatā. Tas ved cauri klusiem meža ceļiem un ir bagāts ar skaistiem skatiem, kā arī dabas un kultūras apskates objektiem. Kopējais maršrutā pavadītais laiks ir līdz 3 stundām, taču, ja tiks vēl iepazītas apkārtnes interesantākās vietas, piedzīvojums izvērtīsies visas dienas garumā, norāda atpūtas parka pārstāvji.

Pievienot komentāru

Ļoti, ļoti patīk! Elza Rozentāle koncertiem izvēlas Latvijas modes mākslinieku tērpusLai arī ikdienā dziedātāja Elza Rozentāle priekšroku dod vienkāršam un ērtam apģērbam, uz skatuves māksliniece izvēlas krāšņus Latvijas jauno modes mākslinieku darinātus tērpus.
Draugiem Facebook Twitter Google+