×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
12. februāris, 2016
Drukāt

“Rāmkalnu” produkcijai zelta medaļa Maskavas izstādē “ProdExpo” (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pārtikas ražotājs “Rāmkalni” saņēmis Zelta medaļu Maskavā notiekošajā starptautiskajā pārtikas un dzērienu izstādē “ProdExpo” par produktu “Sukāžu Asorti”, vēsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), kura atbalstījusi uzņēmuma dalību izstādē.

Rāmkalnu īpašnieks Viktors Grūtups ir gandarīts par šiem panākumiem: “Labās garšas nav jātulko. Cilvēkus, kuriem garšos sukādes atradīsim visās pasaules malās. Dabīgi un veselīgi produkti cieņā ir visur. Izstādes laikā cilvēki ar lielu prieku bauda mūsu produkciju un izsakās atzinīgi. Šī zelta medaļa ir kā apliecinājums un garants patiešām labai un gardai produkcijai, kuru varam piedāvāt.” Kā atzīst Grūtups, izstādes laikā nodibināti vairāki kontakti ar interesentiem no Krievijas un citām valstīm.

“ProdExpo” ir lielākā Krievijas un Austrumeiropas pārtikas un dzērienu izstāde, kura Maskavā norisinās jau 23. reizi. Izstāde norisinājās no 8. līdz 12. februārim, tajā piedalījās apmēram 2 000 dalībniekiem no 65 valstīm.

Neraugoties uz Krievijas noteiktajiem importa ierobežojumiem, tā joprojām ir viens no Latvijas lielākajiem eksporta partneriem pārtikas sektorā, turklāt ierobežojumi neskar visus mūsu ražotājus un nozares, norādīja LIIA Mārketinga projektu vadītājs Uldis Janušs. Turklāt dalība “ProdExpo” ļauj atrast sadarbības partnerus arī citās valstīs, ne tikai Krievijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Viktoram Grūtupam sveicieni un apsveikumi:-)

  2. Super..malači..tas ir radītājs

  3. Es Ramkalniem par tam sukadem pieskirtu 1. vietu pasaule!!!!!! Loti garsigas sukades!!!!!

  4. Apsveicu!!! Latvija priecājas ar jums.

Draugiem Facebook Twitter Google+