×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
15. oktobris, 2016
Drukāt

Randiņu padomi kautrīgajiem, kas izmainīs visus spēles noteikumus

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Jāsaka, ka iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem un savu simpātiju izrādīšana noteikti nav kautrīgu un introvertu cilvēku mīļākā nodarbe, jo atbrīvoties un iejusties kompānijā viņiem ir diezgan grūti. Tomēr, ja mīļotais noskatīts, būs vien jānorij krupis un jātiek pāri sev pašai. Lūk, daži padomi, kas, iespējams, noderēs kautrīgo randiņdzīvē!

Pareizās vietas izvēle

Šķiet, ikviens cilvēks jūtas patīkamāk zināmā vidē. Jāsaka, ka arī tiem cilvēkiem, kuriem ir grūti atvērties svešā kompānijā, noteikti palīdz pazīstama vide.

Ja vietas izvēle ir tavās rokās, izvēlies kādu mājīgu un jauku kafejnīcu, kādu pastaigu taku, kurā baudīt rudenīgos skatus vai kādu citu vietu, kur jūties patiešām ērti un patīkami. Būsi pārsteigta, cik gan daudz tas var palīdzēt tev justies pašpārliecinātākai.

Vieta, kur izsprukt no neveiklām sarunām

Introvertu cilvēku lielākais bubulis pirmajā randiņā – neveiklas sarunas. Tiesa, pirmās sarunas bieži vien mēdz būt sāpīgi neērtas, tomēr kautrīgākajiem un introvertākajiem šī nodarbe var šķist kas vispār neiedomājams, nepatīkamo situāciju vizualizē “Gurl” attiecību ekspertu komanda.

Tieši tāpēc, iespējams, vērts apdomāt kino apmeklējumu pirmajos randiņos. Tā tomēr ir vieta, kur varat būt kopā, bet tajā pašā laikā jums nav brīvas vaļas sarunāties un abu prātus nodarbina pavisam kaut kas cits. Protams, no sarunām pirms un pēc filmas nav iespējams izmukt, tomēr vismaz viss randiņš nebūs jāpavada neveiklu sarunu vadīšanā.

Taktika, ja nevēlies atbildēt uz jautājumu

Šķiet, daudzi kautrīgie piekritīs, ka nemaz tik bieži visu par sevi atklāt nav diža vēlme. Tomēr, ja jautājums tiek uzdots, kā to veikli apiet? Izrādās, ir diezgan laba taktika, kura var noderēt kā kautrīgiem, tā arī ne tik kautrīgiem.

Ja ir sajūta, ka nevēlies atbildēt uz uzdoto jautājumu, izmanto to pašu frāzi kā pretjautājumu un viegli pasmaidi. Iespējams, tas ir pats elementārākais veids, kā izsprukt no atbildes sniegšanas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+