AFP/LETA

“Rangers” atspēlē divu vārtu deficītu un uzvar Winter Classic 0

Vienā no NHL sezonas centrālajiem notikumiem – Winter Classic jeb Ziemas Klasikas spēlē Ņujorkas “Rangers” ar 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) uzvarēja Filadelfijas “Flyers”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

Maču “Citizens Bank Park” arēnā Filadelfiijā noraudzījās nepilni 50 tūkstoši skatītāju. Šī ir beisbola komandas Filadelfijas “Phillies” mājas arēna.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Maiks Rups, bet vienu reizi precīzs bija Breds Ričards, kurš guva trešos – uzvaru nesošos – vārtus. “Flyers” labā izcēlās Breidens Šens, kuram tie bija pirmie vārti NHL karjerā, kā arī Klods Žiru.

“Flyers” otrajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr jau pusminūti pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem “Rangers” vienu ripu atguva. Trešā perioda sākumā, pateicoties filadelfiešu vārtsarga Sergeja Bobrovska kļūdai, Rups izcēlās otro reizi un izlīdzināja rezultātu, bet sestajā minūtē izcēlās arī Ričards.

19 sekundes pirms pamatlaika beigām Danielam Brīram bija iespēja mest soda metienu un izlīdzināt rezultātu, taču viņš nespēja pārspēt ņujorkiešu vārtsargu Henriku Lundkvistu, kurš kopā atvairīja 34 no 36 pretinieku metieniem.