×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. februāris, 2012
Drukāt

Rasnačs: Lindermans negribot apvienojis Latvijas pilsoņus

rasnacs

Biedrības “Dzimtā valoda” līderis Vladimirs Lindermans ar savu ierosināto referendumu par valsts valodas piešķiršanu krievu valodai panācis pilnīgi pretēju rezultātu iecerētajam, aģentūrai LETA atzina Saeimas deputāts Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK, attēlā), komentējot tautas nobalsošanas rezultātus.

Rasnačs norādīja, ka Lindermans “ar saviem sliktajiem darbiem” panācis divus labumus – vājinājis “Saskaņas centru”, kā arī devis iespēju Latvijas pilsoņiem būt vienotiem un aizsargāt savu valsti.

“Beidzot Latvijas pilsoņi ir parādījuši savu vienotību, atnākot uz referendumu un parādot, ka viņiem savas valsts pamati ir vērtība un ka viņi to uzskata par galveno,” teica VL-TB/LNNK politiķis.

“Jebkurā gadījumā Lindermans ir izdarījis “lāča pakalpojumu” tiem Latvijas pilsoņiem, kas parakstījās referenduma ierosināšanai. Parakstoties ir panākts gluži pretējais – Latvijas pilsoņi ir mobilizēti būt vienotiem un aktīviem, un samazinājušies savstarpējie kašķi. Sajūtot reālu apdraudējumu, Latvijas pilsoņi vienojās,” norādīja Rasnačs.

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK) atzīmēja, ka šim referendumam vispār nebūtu vajadzējis notikt, tomēr pauda gandarījumu, ka iedzīvotāju aktivitāte bijusi pietiekami liela un ka pausts atbalsts latviešu valodai kā vienai no pamatvērtībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+