Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Rasnačs “Saskaņas” pieprasījumu demisionēt “gaida ar nepacietību”

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Dzintars Rasnačs.

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība) “Saskaņas” pieprasījumu demisionēt gaida ar nepacietību.

To ministrs otrdien paziņoja Saeimas Juridiskajā komisijā, kurā tiek spriests par bargākiem sodiem pedofiliem, kā arī par personu apmācību darba ar bērniem, kuri cietuši no vardarbības.

Komisijā kritiku Tieslietu ministrijas darbam pauda “Saskaņas” deputāts Andrejs Elksniņš, kurš norādīja, ka ministrija nav izstrādājusi virkni izmaiņu, lai palielinātu sodus pedofiliem.

Elksniņš arī pauda uzskatu, ka pedofilus nepieciešams ķīmiski kastrēt.

Savukārt Rasnačs uzskata, ka ministrija tieslietu jomas sakārtošanā ir paveikusi daudz. Viņš arī skaidroja, ka “Saskaņas” pieprasījumu demisionēt gaida ar nepacietību, jo tā būs iespēja Saeimas sēdē vairāku stundu garumā skaidrot tieslietu jomā paveikto.

“Saskaņas” preses sekretāre Katrīna Iļjinska aģentūrai BNS pastāstīja, ka šobrīd lēmuma projektu par neuzticības izteikšanu Rasnačam parakstījuši septiņi partijas deputāti, savukārt šīs dienas laikā plānots savākt visus 10 nepieciešamos parakstus un iesniegt prasību par ministra demisiju Saeimā.

Jau ziņots, ka Elksniņš paudis neapmierinātību ar Rasnača darbu.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaimeVakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+