×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

Rasnačs sola izvērtēt VDK dokumentu izpētes komisijas modeli (11)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Dzintars Rasnačs.

Pagājušajā gadā Izglītības un zinātnes ministrijas izveidotās VDK dokumentu zinātniskās izpētes komisijas struktūra un darbības modelis nopietni jāpārvērtē, izteicies tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Komisijas izvērtējums vajadzīgs, lai nākotnē tas būtu atbilstošāks pētniecības zinātniskās neatkarības, pētnieku atalgojuma un sabiedrības interešu nodrošināšanai.

“Šo izvērtēšanas procesu veiksim tuvāko nedēļu laikā,” sola Rasnačs.

Tieslietu ministrija uzskata, ka strukturāli reformētajai komisijai nākotnē jādarbojas funkcionālāk, nekā to paredz pašreizējais Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātais modelis, ko Tieslietu ministrijai nācās pārņemt.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Pilna Māras istabiņa paslēpušos čekistiņu….

 2. nevajag aizmirst Atbildēt

  Tieši Rasnačs bija tas, kurš visvairāk lobēja Egīlu Levitu par Latvijas prezidentu. Te ir vēl viens apstiprinājums, ka čekisti spēlē ar Izraēlu uz vienu roku, tikai ir aizmirsuši, ka vienalga priekš ebrejiem viņi goji bija, ir un paliks goji.

 3. jā un vēlreiz jā Atbildēt

  Bija kādreiz tāds “politiķis” Mareks Segliņš, kurš apstulbuma brīdī no televīzijas ekrāna aicināja visus VDK cilvēkus neaizmirst, ka tā esot “brālība” uz mūžu. Ar Rasnaču nu ir noticis tas pats. Viņš pats sevi ir izgaismojis un kā politiķi pilnīgi noracis. Interesanti būs tuvākajā laikā vērot, kā no šīs šmuces mēģinās iziet Nacionālā apvienība, JA REAKCIJAS NEBŪS TAD ARĪ TĀ SEVI BŪS NORAKUSI KĀ POLITISKU SPĒLĒTĀJU.

 4. Nevainojiet Rasnaču, viņš ir parasts VDK vergs, kādu ir pilni varas gaiteņi. Protams viņam itr jāaiziet pašam, vismaz ar pašcieņu.

 5. Rasnačam ir jāatkāpjas. Tas muļķis ir sevi pilnīgi diskreditējis un kā politiķis izsmēlis. Rasnaču politikas mēslainē.

 6. Rasnačs, kā politiķis ir sevi pilnīgi diskreditējis ar darbībām pret VDK izpētes komisiju. Šim cilvēkam politiķa karjera ir beigusies. Nodevējs, kurš ilgi slēpies.

 7. Solīts makā nekrīt Atbildēt

  Kādreiz solīja pat DDD! Tagad atsakās pat no 12% PVN likmes pārtikai!

 8. Un ja nu ko atrod par tevi? Labāk sākt visu no gala un tad jau vienmēr var atkal izjaukt. Tas jau nekas ka VL-TB-LNNK. Arī tur var būt paslēpušies aģenti.

 9. Vajag demisionēt un pētīt. 🙂 Ka tik laiku pavilkt.

 10. Ar gadiem pieciem pietiks? Latvijas vēstures,kā atsevišķa mācību priekšmeta ieviešanai skolās,piemēram,vajadzēja gadus divdesmit!

Draugiem Facebook Twitter Google+