Rastorgujeva veiksmīgā nedēļas nogale Osrbli 0

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien izcīnīja piekto vietu Eiropas čempionāta iedzīšanas sacensībās 12,5 kilometru distancē.

Notriektā tautumeita 6

Dienu iepriekš Rastorgujevs ieņēma piekto vietu arī Eiropas čempionāta sprinta sacīkstēs.

Četrās šaušanās Latvijas pārstāvis pieļāva trīs kļūdas, vienreiz sašaujot visus piecus mērķus, un finišā par 57,1 sekundi zaudēja uzvaru izcīnījušajam krievam Aleksejam Volkovam, kurš šāva ar vienu kļūdu.

Dienu iepriekš Volkovs uzvarēja arī sprinta sacīkstēs.

Otrajā vietā ar vienu kļūdu šaušanā ierindojās Serhijs Semjonovs no Ukrainas, kurš Volkovam zaudēja 16,2 sekundes, bet trešais finišēja vācietis Daniels Bēms, kurš ar vienu kļūdu šaušanā no uzvarētāja atpalika par 18,5 sekundēm.

No pārējiem Latvijas sportistiem 28.vietu, šaujot ar divām kļūdām, izcīnīja Rolands Pužulis, kurš uzvarētājam zaudēja trīs minūtes un 47,4 sekundes, bet 33.vietā ar divām kļūdām ierindojās Artūrs Koļesņikovs, kurš atpalika par četrām minūtēm un 10,3 sekundēm.

Otrdien sportisti dosies distancē 20 kilometru klasiskajā distancē.