Rastorgujevam piektā vieta pasaules militārpersonu čempionāta sprintā 0

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien izcīnīja piekto vietu Somijā notiekošā pasaules militārpersonu čempionāta desmit kilometru sprinta distancē.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55

Latvijas sportists distanci noslēdza 25 minūtēs un 31,2 sekundēs, uzvaru izcīnījušajam pēdējo gadu pasaules labākajam biatlonistam Martēnam Furkadam no Francijas piekāpjoties par 49,2 sekundēm.

Tikmēr pie sudraba 60 dalībnieku konkurencē tika lietuvietis Toms Kaukēns.

Tāpat piektdien tika aizvadītas arī 7,5 kilometru sprinta sacensības dāmām, kurās Latvijas pārstāve Žanna Juškāne palika pēdējā, 27.vietā. Uzvaru izcīnījušajai francūzietei Anaīsai Beskonai Juškāne zaudēja vairāk nekā trīs ar pusi minūtes.

Pirms tam trešdien Rastorgujevs un Juškāne izcīnīja 12.vietas distanču slēpošanas sacensībās.

Vīriem 15 kilometru distancē ar laiku 34 minūtes un 35,8 sekundes uzvarēja pazīstamais norvēģu biatlonists Lāšs Bergers, bet Rastorgujevs finišēja minūti un 27,2 sekundes aiz viņa.

Kopumā sacensībās startēja 36 sportisti.

Tikmēr dāmām desmit kilometru distancē uzvarēja vāciete Denīze Hermane, kura februārī izcīnīja bronzu Soču olimpisko spēļu stafetes sacensībās. Viņa finišēja pēc 25 minūtēm un 31,2 sekundēm, bet Juškāne ierindojās 12.vietā divas minūtes un 7,2 sekundes aiz uzvarētājas.

Latviju sacensībās pārstāvēja arī olimpiskā distanču slēpotāja Inga Dauškāne, kura apsteidza tikai vienu konkurenti un finišēja 18.vietā četras minūtes un 38,1 sekundi aiz uzvarētājas.

Tāpat šajā čempionātā notika orientēšanās sacensības uz slēpēm, kurās trešdien septīto vietu izcīnīja Raivo Kivlenieks, bet Andris Kivlenieks ierindojās 13.pozīcijā.