Sports
Ziemas sports

Rastorgujevam pietrūkst septiņu sekunžu līdz bronzas medaļai0


Andrejs Rastorgujevs sprintā sašāva visus desmit mērķus, bet vakar distancē ar kopējo startu – tikai 15 no 20.
Andrejs Rastorgujevs sprintā sašāva visus desmit mērķus, bet vakar distancē ar kopējo startu – tikai 15 no 20.
Foto – REUTERS/LETA

Latvijas labākais biatlonists un Militārās policijas dižkareivis Andrejs Rastorgujevs piektdien Austrijā izcīnīja ceturto vietu pasaules militārpersonu čempionāta 15 kilometru distanču slēpošanas sacensībās.

Par sacensību uzvarētāju kļuva slavenais šveicietis, kurš karjeras laikā četras reizes kronēts par olimpisko čempionu, kā arī tikpat titulus izcīnījis Pasaules kausa kopvērtējumā.

Kolonja 15 kilometrus slēpoja 32 minūtēs un 31,7 sekundēs, otrās vietas ieguvēju Lukasu Bēglu no Vācijas apsteidzot par 32,6 sekundēm. Tikmēr bronzu izcīnīja soms Ristomati Hakola, kurš uzvarētājam zaudēja 40,9 sekundes.

Savukārt Rastorgujevs no Kolonjas atpalika 47,4 sekundes, bet līdz goda pjedestālam viņam pietrūka 6,5 sekunžu.

Kā vēstīts, ceturtdien Rastorgujevs izcīnīja otro vietu biatlona sprinta distancē. Tā kļuva par Latvijas pirmo medaļu šāda veida sacensībās.

Šī gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Rastorgujevs guva 12.vietu iedzīšanā, bet pārējās distancēs saskārās ar lielām problēmām šaušanā un tika pie zemākām vietām.

Savukārt šī gada Pasaules kausa ieskaitē Rastorgujevam 13.vieta, kas ir viņa karjeras rekords. Sezonas septītajā posmā Kontiolahti viņš sprinta sacensībās izcīnīja otro vietu, šāda līmeņa sacensībās uz goda pjedestāla kāpjot otro reizi karjerā.

LA.lv