×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
25. februāris, 2013
Drukāt

Rastorgujevs pēc vairākkārtējas sacensību atcelšanas pamet Eiropas čempionātu

ibu-logo3

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pēc tam, kad nedēļas nogalē Bulgārijā divas reizes tika atceltas Eiropas atklātā čempionāta desmit kilometru sprinta sacensības, nolēmis pamest čempionāta norises vietu un doties un nākamā Pasaules kausa mājvietu Norvēģijā.

Plānotās sacensībās sestdien un svētdien tika atceltas miglas dēļ. Pirmajā mēģinājumā sestdien finišēt paspēja lielākā daļa no sportistiem, bet Rastorgujevs tobrīd ar vienu kļūdu atradās sestajā vietā. Savukārt svētdien Rastorgujevs startēja ar augsto astoto numuru, pieļāva divas kļūdas un distanci beidza otrajā vietā, tomēr praktiski uzreiz pēc viņa finiša atkal tika paziņots par sacīkšu pārtraukšanu.

Organizatori plāno trešoreiz sprinta sacensības aizvadīt pirmdien, tomēr latvietis uz starta neizies.

“Ilgāk vairs negrasāmies te nīkt,” portālā “Diena” citēts Latvijas izlases treneris Intars Berkulis, kurš neslēpa sašutumu par pēdējo dienu notikumiem. “Domāju, ka tāda ranga sacensības šeit vēl kādu laiku nenotiks.”

Kā ziņots, ceturtdien Rastorgujevs ar ātru soli distancē izcīnīja ceturto vietu 20 kilometru sacensībās. Viņš bija vienīgais Latvijas pārstāvis čempionātā.

Berkulis atklājis, ka izlase pilnā sastāvā uz čempionātu nebija devusies gan finansiālu apstākļu, gan trases sarežģītības dēļ. Treneris ir atvieglots, kā šādā situācijā netika lemts par pilnas komandas vešanu uz Bulgāriju, jo ar sacīkšu atcelšanu tas komandai būtu kļuvis par nopietnu finansiālo triecienu.

Kā ziņots, šo Pasaules kausa sezonu Rastorgujevs sāka negaidīti veiksmīgi un bija starp ātrākajiem slēpotājiem visu sportistu vidū, tomēr gadu mijā viņu vairākkārt piemeklēja veselības problēmas un Latvijas sportists nepaspēja atgūties līdz šā mēneša sākumā notikušajam pasaules čempionātam, kurā ar augstiem rezultātiem neizcēlās.

Pasaules kausa septītais posms šonedēļ sāksies Holmenkollenē, Norvēģijā. Kopumā šosezon paredzēti deviņi Pasaules kausa posmi.


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+