Sports
Ziemas sports

Rastorgujevs slimo, citi latvieši ļoti tālu aiz Furkada0


Martins Furkads.
Martins Furkads.
Foto: AP/Scnpix/leta

Titulētais Francijas biatlonists Martēns Furkads ceturtdien izcīnīja uzvaru Slovēnijā notiekošā sezonas pirmā Pasaules kausa 20 kilometru individuālās sacensībās, kamēr Latvijas sportisti bija starp atpalicējiem.

Furkads šaušanā bija nekļūdīgs un ceturtdien finišu 20 kilometru distancē sasniedza pēc 47 minūtēm un deviņām sekundēm. Viņš par 4,2 sekunžu tiesu apsteidza vācieti Johannesu Kinu, kuram šī bija pirmā godalga Pasaules kausā.

Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās pieredzējušais austrietis Simons Eders, kurš arī ugunslīnijā nepieļāva nevienu kļūdu un atpalika teju par 20 sekundēm.

Saistītie raksti

Tikmēr, nestartējot Andrejam Rastorgujevam, Latvijas biatlonistiem klājās pieticīgi. 81.vietā ar divām kļūdām šaušanā bija Daumants Lūsa, Aleksandrs Patrijuks ar piecām kļūdām bija 97.pozīcijā, bet Roberts Slotiņš ar deviņiem nesašautiem mērķiem starp 109 biatlonistiem bija priekšpēdējais.

Šīm sacensībām bija jānotiek jau trešdien, bet biezās miglas dēļ tās tika pārceltas uz šodienu. Rastorgujevs šajā distancē nepiedalījās, jo ir saaukstējies. Neskatoties uz to, biatlonists dara visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu veselību un cer, ka jau piektdien varēs iziet uz starta desmit kilometru sprinta disciplīnā.

LA.lv