Rastorgujevs trasē lido, pieviļ šaušana 0

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Esterzundā, Zviedrijā, 12,5 kilometru iedzīšanas distancē aizsniedzās līdz 29.vietai Pasaules kausa (PK) posma sacensībās, liecina rīkotāju informācija.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Rastorgujevs startēja 37., taču, neraugoties uz četrām kļūdām šaušanā, spēja finišā tikt augstāk, un otro dienu pēc kārtas nopelnīja PK ieskaites punktus. Uzvarētājam francūzim Martēnam Furkadam Rastorgujevs zaudēja minūti un 50,2 sekundes. Otrais 0,7 sekundes aiz uzvarētāja finišēja Vācijas biatlonists Andreass Birnbahers, bet trešais finišu sasniedza krievs Antons Šipuļins, no PK kopvērtējuma līdera Furkada atpaliekot 3,3 sekundes.

Distancē Rastorgujevs devās minūti un 28 sekundes aiz līdera kanādieša Žana Filipa Legeleka. Pirmajā ugunslīnijā Rastorgujevs bija nekļūdīgs, nākamajās divās šaušanās veica pa vienam soda aplim, bet pēdējā šautuvē atstāja neskartus divus mērķus. Legeleks finišēja 16.vietā.

Jau ziņots, ka sestdien 10 kilometru sprintā Rastorgujevs ieguva 37.vietu un vienīgais no Latvijas biatlonistiem kvalificējās iedzīšanai. PK kopvertējumā Rastorgujevs ir 45.vietā ar 16 punktiem.

Vēlāk svētdien 10 kilometru iedzīšanas distancē sievietēm uzvarēja norvēģiete Tūra Bergere, aiz sevis atstājot baltkrievieti Darju Domračevu un trešo vietu ieguvušo Vācijas biatlonisti Andreu Henkeli. Bergere ir palikusi nepārspēta visās trijās šosezon notikušajās individuālajās sacensībās.

PK izcīņas otrajā posmā nākamajā nedēļas nogalē sacensības būs Hohfilcenē, Austrijā.