Sports
Ziemas sports

Rastorgujevu pieviļ šaušana stāvus0


Andrejs Rastorgujevs
Andrejs Rastorgujevs
foto: AFP/LETA

Pieļaujot četras kļūdas stāvus šaušanā, Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja 26.vietu Vācijā notiekošā Pasaules kausa ceturtā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Tikmēr kārtējo uzvaru sestdien guva šosezon teicami startējošais norvēģis Juhanness Tīngnēss Bē, kurš šaušanā pieļāva trīs kļūdas un par 15,1 sekundi apsteidza Arndu Peiferu no Vācijas, kurš šaušanā neaizvēra vienu mērķi. Cīņā par otro vienu vācietis finiša spurtā apsteidza nekļūdīgi šāvušo Lukasu Hoferu no Itālijas.

Savukārt uzreiz aiz goda pjedestāla bija titulētais francūzis Martēns Furkads, kurš šaušanā pieļāva trīs kļūdas.

Rastorgujevs ar četrām kļūdām šaušanā finišēja 26.vietā, uzvarētājam piekāpjoties par nepilnām trim minūtēm.

Rastorgujevs pirmajās divās šaušanās, kas bija guļus, šāva nekļūdīgi, kas viņam pirms trešās ugunslīnijas ļāva atrasties augstajā desmitajā pozīcijā. Tomēr pirmajā stāvus šaušanā Latvijas biatlonists nesašāva uzreiz trīs mērķus, kas viņu atmeta uz trešā desmita beigām, bet pēc ceturtās ugunslīnijas viņš bija spiests slēpot vēl vienu soda apli un beigās samierinājās ar 26.vietu.

Saistītie raksti

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 542 punktiem ir norvēģis J.T.Bē, tālāk ar 412 punktiem ir krievs Aleksandrs Loginovs, bet pēc tam ar 342 punktiem seko Furkads.

Tikmēr Rastorgujevs ar 72 punktiem ir 38.pozīcijā

Latvijas vadošais biatlonists piektdien sprintā bija 23.vietā.

Savukārt pirms tam sestdien desmit kilometru iedzīšanā dāmām uzvaru guva Itālijas biatloniste Lisa Vitoci, svinot otro panākumu trīs dienās, kamēr latviete Baiba Bendika ar piecām kļūdām šaušanā ieņēma 47.vietu.

LA.lv