Sports
Ziemas sports

Rastrogujevs strādās kopā ar norvēģu biatlona superzvaigzni0


Andrejs Rastorgujevs sprintā sašāva visus desmit mērķus, bet vakar distancē ar kopējo startu – tikai 15 no 20.
Andrejs Rastorgujevs sprintā sašāva visus desmit mērķus, bet vakar distancē ar kopējo startu – tikai 15 no 20.
Foto – REUTERS/LETA

Latvijas vadošā biatlonista Andreja Rastorgujeva jaunie treneri un treniņu biedri būs norvēģi, tostarp trīskārtējais olimpiskais medaļnieks un deviņu dažādu pasaules čempionāta medaļu ieguvējs Frūde Andersens.

“LA” jau ziņoja, ka Rastorgujevs pēc ne pārāk veiksmīgās olimpiskās sezonas lēma par sadarbības pārtraukšanu ar treneri Intaru Berkuli. Andrejs pēc ilgāka pārdomu posma esot gatavs turpināt savu sportista karjeru.

7. jūlijā Rastorgujevs sāks treniņnometni Alūksnē, kur kopā ar viņu būs Pērs Olavs Treterūds, kurš plāno būt
kopā ar Andreju visas sezonas garumā. Tāpat nometnei pievienosies divkārtējais Norvēģijas čempions biatlonā Kristofers Skjelviks, kurš šogad izvirzījis mērķi tikt Norvēģijas pirmajā izlasē un ielauzties TOP-20 Pasaules kausu kopvērtējumā.

Divas dienas vēlāk Alūksnē ieradīsies Olimpiskais un Pasaules čempions biatlonā, trīs olimpisko un deviņu pasaules
čempionātu medaļu īpašnieks Frūde Andersens. Viņš, esot viens no visu laiku ātrākajiem biatlonistiem, ir pārliecināts, ka spēs Andrejam palīdzēt kļūt vēl ātrākam distancē, kā arī viņš varētu labāk izprast Andreja klupšanas akmeņus šautuvē, lai rastu pareizos risinājumus, jo viņš ir bijis ļoti līdzīgs biatlonists Andrejam, vēstīts Rastorgjeva komandas izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti
LA.lv