×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
19. jūnijs, 2014
Drukāt

Raunas Ķieģeļceplī svinēs gandrīz īstas “Latviešu kāzas”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izrādās, jūlijs ir Latvijā populārākais kāzu mēnesis. Arī “Teātra TT” izrādes “Latviešu kāzas” varoņi Kārlis un Anita precēsies jūlijā, aicinot skatītājus uz gandrīz īstām kāzu svinībām Raunas novada Ķieģeļceplī, vēsta Inga Pizāne.

Nopietna mūsdienu pārpratumu komēdija ar mūziku – tā pagājušajā vasarā sevi pieteica jauna teātra izrāde “Latviešu kāzas”, kurā tās autors un režisors Lauris Gundars aicināja mest kautrību pie malas un parunāt pašiem par sevi. Šovasar skatītāji tiek aicināti uz atkalsatikšanos – 4., 5., 6., 8., 9., 10., 11. vai 12. jūlijā “Latviešu kāzas” tiks izspēlētas Raunas Ķieģeļceplī.

Lai kāzas būtu patiesi laimīgas un jautrības pilnas, nepietiek ar jestru mūziku – jāizrunā, jāizravē visi kašķi un pagātnes traipi ne tikai abu ģimeņu, bet arī kaimiņu lokā. Kāzu mājās gan smiekli skanēs, gan asaras līs, gan kāds palaidīs rokas, bet kādam citam piepildīsies vispārdrošākie sapņi. Tomēr visam pāri virmos galvenais kāzu viesis – patiesas jūtas, turklāt tās skars ne tikai jauno pāri, un ne tikai jaunus ļaudis…

“”Latviešu kāzu” stāsts veidots pēc kontrastu principa – aiz skaļu smieklu un laimes vēlējumu svinību rāmja skatītājiem ļauts ieraudzīt nepiepildītas alkas un sapņus, aizlauztas vai nerealizētas dzīves. Tieši šis izvēlētais kontrastu princips pārpratumu komēdijā rada gan gaiša vieglumu sajūtu, gan arī nopietnu pārdomu vielu ne tikai domājot par izrādes personāžiem, bet gan par mūsu dzīvi vispār… Aktieru komanda to izspēlē ar atzīstamu profesionālu meistarību un šarmantu vieglumu,” vērtē teātra kritiķe Ingrīda Vilkārse.

Lomās Esmeralda Ermale, Jānis Jarāns, Artis Robežnieks, Baiba Valante, Anna Putniņa, Lienīte Osipova, Mārtiņš Počs, Artūrs Putniņš, Jānis Vimba, Kārlis Neimanis, Edgars Lipors.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+