Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
15. novembris, 2016
Drukāt

Raunas novadā ugunsgrēks noposta dzīvojamo māju

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar Raunas novadā lielā platībā degusi dzīvojamā māja, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 18.52 VUGD saņēma izsaukumu uz Raunas novada Raunas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg ēkas pirmais stāvs 100m2 platībā, otrais stāvs 100m2 platībā un bēniņi 190m2 platībā. Garāžā, kas atradās ēkas pirmajā stāvā, sadega vieglā automašīna un motocikls. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.10.

Līdztekus aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības rozete, sadzīves mantas, celtniecības materiāli, gludināšanas dēlis, veļas mašīna, vieglā automašīna, sodrēji trīs ēku dūmvados.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 23 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+