×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2017
Drukāt

“Rāvām startu, viņš uzreiz saķēra roku un sapratu, ka ir kaut kas nopietns”

LETALETA

Latvijas titulētās kamaniņu braukšanas divnieku ekipāžas dalībnieks Andris Šics sestdien Pasaules kausa sezonas sestajā posmā Siguldas trasē guvis pleca traumu, aģentūrai LETA atklāja otrs ekipāžas dalībnieks Juris Šics.

Šici pirmajā braucienā kļūdījās un piedzīvoja kritienu, tomēr līdz finišam tika un startēja arī otrajā braucienā. Tajā viņi uzrādīja 11.rezultātu, bet sacensību summā ierindojās 20.vietā.
Tomēr kritienā A.Šics iedzīvojās pleca savainojumā, tāpēc viņam būs nepieciešamas medicīniskās pārbaudes.
“Šobrīd sacensības paliek otrajā plānā, galvenais gribam uzzināt, cik nopietns Andrim ir pleca savainojums,” sacīja J.Šics, piebilstot, ka mēneša beigās gaidāms pasaules čempionāts.

Latvijas kamaniņu braucējs atzina, ka mājās nav sanācis tas rezultāts, kas tika gaidīts. “Sacensībās iet kā pa kalniem un lejām. Šeit nesanāca tas, ko gaidījām, bet vēsturi neizmainīs,” atzina J.Šics.
Pirmajā braucienā tika pieļauta kļūda 13.virāžas izejā, kas noveda pie kritiena.
“Mazliet kļūdījāmies 13.virāžas izejā un netrāpījām laicīgi iekšā 14.virāžā. Sekoja kļūda, kuru nebija iespējams izlabot, tāpēc bija kritiens. Pirms otrā brauciena prasīju, vai Andris var braukt. Viņš sadzērās pretsāpju līdzekļus, fizioterapeits sateipoja plecu, jo kaut kas nebija labi. Otrajā braucienā, kad rāvām startu, viņš uzreiz saķēra roku un es sapratu, ka ir kaut kas nopietns. Tagad rezultāts ir otrā plānā, mums interesē tikai brāļa veselības stāvoklis,” J.Šics norādīja, ka duets nepretendēs uz startu svētdien komandu stafetē.

Pirms sacensībām brāļiem izdevies atrisināt arī problēmas ar tehniku. “Pēdējā naktī atradām vainu tehnikā un pēdējā treniņā mums bija trešais laiks. Tendences bija labas un ar optimismu skatījāmies uz šodienu. Treniņos nebijām ārpus piecinieka, tendences bija labas, taču daudziem jau ir problēmas, ko šodien arī redzējām trasē,” piebilda kamaniņu braucējs.

Šajā posmā Šiciem klātienē nevarēja palīdzēt arī viņu treneris Jānis Liepa, kurš ir apslimis, taču J.Šics cer, ka tuvākajā laikā viņš būs ierindā un arī brālim ar veselību viss būs kārtībā.

Otro vietu divniekos izcīnīja Latvijas duets Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri sudraba medaļas Siguldā ieguva otro gadu pēc kārtas. Tikmēr panākumu svinēja vācieši Toni Egerts un Saša Benekens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+