×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
28. marts, 2015
Drukāt

Rāviņš: valstij svarīgi mainīt nostāju pret pašvaldībām (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Valstij ir svarīgi mainīt nostāju pret pašvaldībām, tajā skaitā nevajadzētu koncentrēt visus līdzekļu Rīgā un galvaspilsētas reģionā, 28.martā Latvijas Zemnieku savienības kongresā (LZS) sacīja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (LZS).

Viņš norādīja, ka risinājums ir jārod tādos jautājumos kā finansējuma sadalīšanai starp valsti un pašvaldībām, Eiropas Savienības fondu kvalitatīvu izlietojumu un pašvaldību konsolidāciju.

Runājot par iespējamiem draudiem valstij, Rāviņš pauda, ka drošība ir atkarīga ne tikai no tā, cik ir tanku, bet arī no iedzīvotāju noskaņojuma, attieksmes pret valsti, lokālpatriotisma un patriotisma kopumā.

Partijas “Latvijai un Ventspilij” pārstāvja Gunta Blumberga sveicieni no Ventspils domes priekšsēdētāja, “Latvijai un Ventspilij” priekšsēdētāja Aivara Lemberga LZS kongresā tika sveikti ar aplausiem. Blumbergs norādīja uz tādām LZS raksturojošajām īpašībām kā stabilitāte, sadarbība un sirsnība.

Viņš izteica pateicību par iespēju strādāt kopā ar LZS un sacīja, ka ikvienu no LZS biedriem raksturo sirsnība un novēlēja, lai šīs īpašības partijai saglabājas.

Arī Liepājas partijas pārstāvis Gunārs Ansiņš izteica pateicību par sadarbību un norādīja, ka LZS raksturo politiskā stabilitāte, mērķtiecība un aktīvs darbs gan esot valdība, gan strādājot opozīcijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ja visi mūsu valsts pašvaldību vadītāji būtu tādi kremļa renegāti kā Rāviņš, kas 2009. gada jūlijā kopā ar Krievijas vēstnieku Veršņakovu svinēja Jelgavas otrreizējās krievu okupācijas 65. gadskārtu, noliekot toreiz kopā ar Vešņakovu ziedus Jelgavas okupantu atdusas vietās, tad ar mūsu Latviju būtu pagalam.

  2. Rāviņa kungs,tikmēr valsts neinteresēsies,kas notiek pašvaldībās drīz visi dzīvosim kā Rēzeknē.pašvaldības vadība izzog Es fondus,bet valsts uzskata,ka notikusi to sekmīga apgūšana.

  3. Pašvaldībām ir jāmaina attieksme pret saviem iedzīvotājiem un jāstrādā iedzīvotāju interešu aizstāvībai nevis savas partijas interesēm. Rāviņ, tie ambiciozie projekti Jelgavā nekalpo iedzīvotāju interesēm, bet kaut kādiem mistiskiem viesiem un šaurai uzņēmēju grupai, kura “intensīvi” atbalsta ZZS.

  4. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

    ZZS savukārt ir jāmaina sava attieksme pret lauksaimniecību. Kā tiek pildīts solījums par pārtikušu cilvēku apdzīvotos laukos?

Draugiem Facebook Twitter Google+