Mobilā versija
+4.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
14. aprīlis, 2015
Drukāt

RCB Sarkandaugavas filālbibliotēkā gaidāma tikšanās ar Jāni Joņevu (1)

Foto: ELTAFoto: ELTA

Pirmdien, 20. aprīlī plkst. 13 Rīgas Centrālās bibliotēkas Sarkandaugavas filiālbibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku Jāni Joņevu pasākumā “Cilvēkam ir nepieciešamas tiesības būt sliktam”, LA.lv uzzināja bibliotēkā.

Jānis Joņevs ir grāmatas “Jelgava 94” autors un Agotas Kristofas “Lielās burtnīcas” tulkotājs, viņš sarakstījis arī grāmatu mazajiem lasītājiem “Slepenie svētki”.

Par grāmatu “Jelgava 94” autors pērn saņēma Eiropas Savienības balvu literatūrā 2014 un Latvijas literatūras gada balvu nominācijā “Labākā debija”. Grāmata TV šovā “Lielā lasīšana” atzīta par vienu no simt latviešu lasītāju visu laiku iemīļotākajām grāmatām, tai piešķirta LTV raidījuma “100 grami kultūras” balva “Kilograms kultūras”. Romāns bija iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu un jauniešu žūrija” un Minhenes Starptautiskās Bērnu un jaunatnes literatūras kolekcijā “Baltie kraukļi”. Kopš 2013. gada grāmata piedzīvojusi jau četrus izdevumus.

“Toreiz mūzika bija skaļāka, bandīti bija bīstamāki un mati garāki. Cilvēki sēdēja zālājos, brauca bez biļetēm, devās nezināmos virzienos, neklausīja vecākus… Tas bija tik ļoti sen, bet beigties tā arī negrib…” Vai tiešam tā, jautāsim Jānim Joņevam pasākumā “Cilvēkam ir nepieciešamas tiesības būt sliktam”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sarkandaugavas bomāri Atbildēt

    šņabis būs?

Žurka iecirtīs zobus simtgadēUz Nacionālā teātra skatuves būs gan strēlnieki, gan Lipmans, Kalvītis, Savickis un Liene Šomase
Draugiem Facebook Twitter Google+