×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

RD jaunākie paziņojumi par Barona ielu (2)

Ietves remontdarbi Krišjāņa Barona ielā. Foto - LETAIetves remontdarbi Krišjāņa Barona ielā. Foto - LETA

Rīgā Barona ielas būvdarbu kvalitātes izvērtējums varētu būt zināms šīs nedēļas laikā, šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Viņš informēja, ka šodienas laikā Barona ielas būvdarbi noslēgsies. “Gan mūsu apsekojumi, gan tas, ko mums sola būvnieki – šodien līdz dienas beigām 99,9% no darbiem tiks pabeigti,” teica Jakrins.

Viņš arī atzīmēja, ka līdz ar būvdarbu noslēgumu sāksies procedūra, ielas nodošanai ekspluatācijā. “Mēs no savas puses un arī komunikāciju turētāji no savas puses apsekos, vai darbi veikti kvalitatīvi, vai tie atbilst visiem normatīviem, vai atbilst mūsu izvirzītajām prasībām,” sacīja Jakrins, piebilstot, ka paveikto darbu kvalitāte varētu tikt izvērtēta dažu dienu laikā.

Tāpat viņš norādīja, ja būvnieks būs pieļāvis kļūdas, tās kvalitātes garantijas termiņā, kas ir divi gadi, tiks novērstas.

Jau ziņots, ka Rīgas dome realizē vienu no pēdējo gadu lielākajiem projektiem ielu infrastruktūras uzlabošanā – Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošanu. Tostarp 2015.gada būvsezonā tika īstenots pirmais etaps – atjaunots brauktuves segums visā ielas garumā no Aspazijas bulvāra līdz Brīvības ielai. Pēc seguma atjaunošanas nākamais etaps ir ietvju atjaunošana. Savukārt pēdējā atjaunošanas etapā Krišjāņa Barona iela tiks labiekārtota, tostarp uz ietvēm un skvēros tiks uzstādīti puķupodi, soliņi atpūtai un labiekārtoti līdz šim pamestie vai neapkoptie laukumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai infrastruktūras uzlabošanu var attiecināt arī uz 2015.gada būvsezonā veikto Maskavas ielas “uzlabošanu”, kad, piemēram, trīs sabiedriskā transporta pieturas vietas TIRDZNIECĪBAS CENTRS pārtapa par AGLONAS IELU. Pašreiz izskatās, ka sabiedriskā transporta lietotājiem jau otra ziema būs jāpavada bez zudušajām nojumēm un pat plika soliņa. Toties zudušās autobusa nojumes vietā, uz būvnieku pirmā kārtā nobruģēta laukuma uz palikšanu iekārtojusies “Zemnieku saimniecības” tirgotava.
    Gaidīsim, iespējams tā visa vietā mums arī atkritīs kāds dekoratīvais puķupods.

  2. Vai pie infrastruktūras uzlabošanas darbiem jāpieskaita arī 2015. gada būvsezonā “uzlabotā” Maskavas ielas infrastruktūra, kā rezultātā auto un tramvaju pieturas vieta TIRDZNIECĪBAS CENTRS pārtapa par AGLONAS IELU. izskatās, ka jau otra ziema sabiedriskā transporta lietotājiem būs jāpavada bez pazudušajām nojumēm un pat plika soliņa. Toties autobusa nojumes vietā uz būvnieku lepni nobruģēta laukuma un palikšanu iekārtojusies “Zemnieku” tirgotava.

Draugiem Facebook Twitter Google+