Latvijā
Rīga

RD meklē partneri sadzīves atkritumu apsaimniekošanai1

Foto – LETA

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments informē, ka ir uzsākta procedūra, kuras rezultātā tiks izvēlēts privātais partneris Rīgas sadzīves atkritumu apsaimniekošanai publiskās un privātās partnerības ietvaros.

Rīgas sadzīves atkritumu apsaimniekošana publiskās un privātās partnerības ietvaros tiks organizēta, lai attīstītu Rīgas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmu. Tā paredz, ka privātais partneris nodrošinās investīcijas atkritumu dalītās vākšanas infrastruktūras izveidē, kas ietver sadzīves atkritumu savākšanu, transportēšanu un sagatavošanu pārstrādei, skaidro dome.

Projekts paredz – kkonteineru parka nomaiņu; sadzīves atkritumu dalītās savākšanas punktu ierīkošanu; nojumju uzstādīšana konteineru novietnēs; pazemes tipa konteineru uzstādīšana Vecrīgā; šķiroto atkritumu savākšanas laukumu ierīkošanu; transportlīdzekļu parka nomaiņu.

Pakalpojumu izpildes periods paredzēts 20 gadu laikā no koncesijas līguma spēkā stāšanās dienas. Pieteikumi pretendentiem jāiesniedz līdz šī gada 30. augustam. Rīgas pašvaldība ir deleģējusi atbildību SIA „Getliņi EKO” par šā procesa virzīšanu.

LA.lv