Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. septembris, 2015
Drukāt

RD noraida “Rīgas namu pārvaldnieka” valdes atbrīvošanu (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rīgas namu pārvaldnieka ēka juridiskajā adresē – Mārtiņa ielā 7.

“Rīgas namu pārvaldnieka” (RNP) valdes atbrīvošanai piektdienas vakarā sasauktajā Rīgas domes ārkārtas sēdē balsu nepietika – par nobalsoja 13, pret bija 29, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Projektu par RNP valdes atlaišanu bija iesniegušas opozīcijas partijas.

Debatēs izskanēja, ka jautājumu par pašvaldības uzņēmuma vadību vispirms jāskata domes Mājokļu un vides komitejā, kas uz nedēļu ir atlikta.

Pašvaldības uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Ivo Lecis, bet valdes locekļi ir Inga Bulgarina, Ineta Zalāne un Sandris Bergmanis.

Opozīcijas partijas lēmumu par valdes atbrīvošanu virzīja pēc Valsts Kontroles revīzijā secinātā, ka dzīvokļu īpašnieki apmaksā fiktīvi nodarbinātus darbiniekus, biznesa pusdienas un nenotikušus remontdarbus. Prokuratūra par iespējamiem pārkāpumiem sākusi kriminālprocesu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Laikam ēd no vienas siles? Atlaidīs un kas tad baros domniekus?

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+