×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. aprīlis, 2013
Drukāt

RD piešķirs 2000 latu Paula kora dziesmu koncertam

foto - Letafoto - Leta

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā šodien nolemts piešķirt 2000 latu līdzfinansējumu Raimonda Paula kora dziesmu koncertam “Tu esi Latvija”, kas 11. aprīlī norisināsies Latvijas Universitātes Lielajā aulā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Latvijas Universitātes biedrības “Juventus” sadarbībā ar maestro Raimondu Paulu veidotajā koncertprogrammā piedalīsies Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes jauktais koris “Aura”, Rīgas 2.ģimnāzijas koris, solisti un instrumentālistu grupa Māra Briežkalna vadībā. Koncertā skanēs jaunas, mūsdienīgas, kā arī tautā iemīļotas Paula tieši koriem rakstītas dziesmas.

Koncertā ieņēmumi no biļetēm netiek plānoti, jo koncerts būs bez ieejas biļetēm, taču tā kopējās izmaksas ir plānotas 6894 latu apmērā, no kurām Rīgas domei lūgtais līdzfinansējums ir 3338 lati skatuves gaismai un skaņai, solistu, koncerta moderatoru un instrumentālistu honorāriem, reklāmai un autortiesību atlīdzībai.

Rīgas domnieki vienojās atbalstīt šo koncertu, piešķirot 2000 latu no finanšu līdzekļu rezerves izglītības, kultūras un sporta pasākumu atbalstam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+