Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
26. novembris, 2014
Drukāt

RD Satiksmes departamentu vadīs Reinbahs

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) par Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāju ir iecēlis departamenta darbinieku Vitāliju Reinbahu, aģentūra LETA uzzināja departamentā.

Reinbahs šos pienākumus pildīja jau 2012.gadā, bet pēdējā laikā Reinbahs pildīja departamenta direktora biroja vadītāja pienākumus.
2013.gada maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) tika veicis kratīšanu Rīgas domes Satiksmes departamentā saistībā ar pasažieru pārvadājumiem galvaspilsētā. KNAB pārstāvji tolaik stāstīja, ka izmeklētājiem bija radušās aizdomas, ka kāda Satiksmes departamenta amatpersona par labvēlīgu lēmumu pieņemšanu saistībā ar pasažieru pārvadājumiem galvaspilsētā kā kukuli ir pieprasījusi veikt regulārus maksājumus kādai arodbiedrībai.

Tolaik publiski izskanēja, ka aizdomās par kukuļa pieprasīšanu tiekot turēts Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora biroja vadītājs, bijušais Latvijas Apvienoto biedru arodbiedrības (LABA) vadītājs Reinbahs. Pats Reinbahs atzina, ka ticis izjautāts KNAB, tomēr gan viņš, gan arī Ušakovs izskanējušās apsūdzības noliedza un saistīja ar politisko oponentu intrigām.

LABA ir Rīgas domes vadībai un pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” pietuvināta arodbiedrība, kurai no “Rīgas satiksmes” budžeta regulāri piešķirts finansējums. LABA biedri un vadošās personas regulāri bijušas redzamas “Saskaņas centra” rīkotajos piketos un arī paši rīkojuši akcijas, kurās tiek pausta neapmierinātība ar valdības darbu un lēmumiem.

Līdzās jaunajiem pienākumiem, Reinbahs turpinās pildīt arī departamenta direktora biroja vadītāja pienākumus.

Kā ziņots, šoruden komandējuma laikā mūžībā negaidīti aizgāja iepriekšējais departamenta vadītājs Krišjānis Peters.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+